Järjehoidjad

Master of Orion

Alternatiivsed nimed: Master of Orion

Igra Master of Orion. Conquer Stars võim üle universumis.

Master Orion Wargaming fantastiline massiliselt multiplayer strateegia ilus graafika ja suur storyline töötatud. Eripäraks on see, et kõik mängud tähemärki väljendanud populaarne kino osalejaid. Olles läbinud mitmeid põlvkondi täienduste ja sai populaarseks, sest esimene plaat, autorid uusim versioon halvem ise, luues 3D universumi ja paljud selle elanikud.

Igra Master of Orion 2016 võimaldab mängijatel vallutada ruumi, et vallutada maailma, kaubanduse ja ühendada teistega huvides oma rassi, valitseda suur universum, ja luua selleks ta. Olles olnud, et kogu planeedi, mängijad saavad laiendada oma mõju paljud teised, ühendades need oma galaktika. Teaduse ja tehnoloogia võimaldab ehitada võitmatu ruumi laevastiku, arendada tööstust ja viia majandus kõrgeimale tasemele. Võitja saab ametiühingud hävitada teiste rahvaste, saades ühe rassi universumis, või saab nii suur mõju, et valitseb kõrgeim.

Razrabotchiki pakkuda mängijatele valik üksteist võistlused, nad ei erine mitte ainult välimuse, vaid ka kultuuri, ajaloo ja tsivilisatsiooni. Igal riigil on oma põhiseadus, tugevaid ja nõrku külgi, kuid kahtlemata neid kõiki pead võitlema ülemvõimu universumis. Et liituda fantastiline maailm Master of Orion on vaja alla laadida programmi, sest see on kliendi mäng.

Minimalnye süsteemi nõuded arvuti peaks olema vähemalt kaks gigabaiti muutmälu, 15 GB vaba ruumi kõvakettal ja kahetuumaline protsessor, vaid selline seade saab alla laadida mängu Master of Orion. Vindovs operatsioonisüsteemi, alates seitsmendast versiooni ja üle selle. Arendajad pakuvad fännidele ruumi lahingutes mitu väljaannet mängu kokkuostja versiooni, saate luua enda galaktika võib olla täna, see annab õiguse varakult juurdepääsu ja isegi mõned eelised, näiteks:

  • Vse versiooni originaal mänge;
  • Edinstvennuyu rassi kättesaamatud teistele mängijatele nimega Terran;
  • Rezhim, muutes kaasaegse kosmoselaevad modelleeritud 3D graafika kujul piksel, fännid retrostiilis
  • Grafichesky album;
  • Originalny soundtrack orkestri jõudlust.

Igrokam valmis ootama standardväljaandele Master of Orion mängud aastal 2016 peavad andma teed arengu esimene mängijad ootama teatud aja jooksul enne projekti algust üldkasutatavad.

kuni arengutee

Kakoy ei oleks valinud mängija, ta oli esimene päev on reguleerida tootmist ressursse, oma mängu 4, on laenud, mängu raha, teadus ja toiduainete tootmises. Et laiendada koloonia ei saa ainult võtta kontrolli ja teha see elamiskõlblik teised planeedid olema satelliitide abil on võimalik üles ehitada tugev riigikaitse. Edukas kauplemise, tugevad diplomaatilised sidemed ja võitnud sõda, see on see, mis toob kokku domineerimine mängu Master of Orion.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more