Järjehoidjad

Master of Light

Alternatiivsed nimed: Master of Light

MasteroftheWindsOnline - tasuta multiplayer online mäng, tasuta, teha lemmik paljud mängijad on fantaasia žanr. Online mäng MasteroftheWinds tähelepanuväärne mitte ainult nende, mis kuuluvad selle žanri. Väärib märkimist, tema identiteet, sest hoida turul täna on väga raske mäng tooteid.

RegistratsiyavigreMasteroftheWinds väga lihtne ja ei võta palju aega. Et alustada, peate välja tulla mängu nimi, mille alusel on kavas allkirjastada mängu ning seejärel määrake parool juurdepääsu oma konto ja e-posti aadress, kuhu saab teatada, et registreerimine MasteroftheWinds lõpetatud.
MasteroftheWinds online mäng, mis on juba kõik kindlad tuttav paljudele fantaasia võistlused - inimestele, orke, Goblins, dwarves, päkapikud ja trollid. Arendajad otsustasid mitte filosofeerida kavalalt ja kasutada juba armastatud palju märke.

Kõige vabanenud kõik rassid on inimesed - kõige paindlik, kohandatav ja üllas tähemärki kuuluvad hõimu inimesed täpselt. Huvitav on see, et iga sõit on oma unikaalne keel, mida tema esindajad, kuigi üldine murre, kellega toimub kommunikatsioon inimeste vahel, on kohal ka. Selle tõttu mängivad MasteroftheWinds muutub palju põnevamaks.
Mängus on piisavalt suur hulk kutsealasid, mida võib laias laastus jagada võidelda ja mitte võidelda. Mängu alguses saab valida ühe kolmest algkooli, mis määravad oma iseloomu areng filiaal: Rookie - võidelda klassi igaühele - valik neile, kes eelistavad äge lahing teed kaupmees ja õpilane mustkunstnik - baasklass kõik, kes unistavad mõista kõik saladused magic ja tarkust.

Iga märk on põhilised funktsioonid, et arengu käigus on võimalik parandada: agility, jõudu, luure-, vastupidavus, võlu ja tarkus. Ka mängus on erinevaid maagia, nagu magic vesi, tuli, õhk, maa, hea ja kurja, samuti nagu ainulaadne liiki magic, nagu magic keha ja vaim maagia.

Kui te olete väsinud lõputu lahingud ja sõjakas elustiil ei meeldi teile - on hakanud mängida MasteroftheWinds online, võite alati valida tee rahu, tegeleda uurimis uute maade uurimine kummaline keeles, erinevaid saagiks ressursse ja luua unikaalsed esemed . See tee võib olla suurepärane allikas täiendavaid rahalisi vahendeid ja teadmisi, kuid ärge unustage, et storyline selles mängus peate suuremat otsusekindlust ja tahet võidelda, et kaitsta oma väärikust ja pärast võitlevad lihtsalt põhjust. In MasteroftheWinds play huvitav kõigile, kes armastavad keerukas ja eepiline lugu.

Kui on juba rääkida lugu, olukord oli selline.
Son Elven jumal Loteriana, Alkabadur otsustanud, et on ka õigus luua olendeid, kes uskusid oma lastele. Aga tema mõtted olid must ja maagia - nõrk ja seega maagiline maailm täis hordide kohutav olendid. Alka-Badur on hounded Ülemnõukogu jumalad ja leidnud pelgupaiga ligipääsmatud mäed, kus ta jätkas katsetada tume magic.

Haripunkt tema katseid oli sõit on täpselt vastupidine Elven hõim - Orcs hirmuäratav ja muljet oma inetus. Nii paha, aeglaselt, kuid kindlalt ja võitis mõne aja pärast vana viisi maailmas vähenenud. See tähendab, et nüüd saab igaüks saada jumal. Ja sõda puhkes.

Mängi mängu online MasteroftheWinds oleks tore ka, sest kvaliteet disainer sisekujundusega. Graafika mängus meeldivalt rahul nende autentsust ja originaalsust. Kõik jõutud väga mõistlikult ja selge küsimusi mis imelik asi peidus nime all "puu", kui kasutaja ei teki.

Üldiselt igraMasteroftheWinds Internetis jätab siiski vaid meeldiv kogemus, ja mitte ainult sellepärast, et see on väärt järeltulija traditsioone fantaasia žanr, mitte sellepärast, et see on hea storyline, dünaamiline kogukond mängijad, mitte sellepärast, et arendajad on teinud kõik endast oleneva, et et nende toode on välja töötatud ja on alati olnud korralik tase. Mitte see. Ja kuna see mäng on "twist" - meeldiv ja pingevaba õhkkond, mis peab tagama, et mängus püsida kauem. Ja uskuge mind, te seda teete, siis te ei kahetse karvavõrdki.
Logi sisse ja tõestada, et olete seda väärt, et saada tõeline jumal!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more