Järjehoidjad

Mech Arena: Robot Showdown

Alternatiivsed nimed:

Mech Arena: Robot Showdown on väga huvitav põnevusmäng mobiiliplatvormidele. Selles mängus ootab teid esmaklassiline graafika, suurepärane häälnäitlemine ja muusikavalik. Mängu eesmärk on hävitada vaenlase robotid, täiustades ja pumbates enda oma.

Kui hakkate mängu Mech Arena: Robot Showdown mängima, on teil saadaval ainult üks robot, kuid aja jooksul saate oma masinaparki märkimisväärselt laiendada.

Traditsiooniliselt on mängijatel alguses lühike õpetus, kus nad teile räägivad ja näitavad minimaalselt vajalikku teavet ning seejärel peate omal käel süvenema mängu kõikidesse keerukustesse.

Mängul pole süžeed, mis on arusaadav, see on lihtsalt robotilahing lahinguareenil. Kuid kui arvate, et mängus on kõik äärmiselt otsekohene ja lihtne, siis see pole nii.

Asukohti on palju ja need kõik erinevad üksteisest. Takistused ja künkad neil võimaldavad kasutada erinevaid võitlustaktika võimalusi. Kogemuste omandamisel saate aru saada, milline taktika on konkreetse asukoha ja lahinguüksuse tüübi jaoks parim.

Kõik üksused on jagatud mitmeks klassiks, millest igaühel on oma tugevad ja nõrgad küljed.

  • Lendavad robotid võivad tõusta ajutiselt lahinguvälja kohale, kuid selle võime laadimine võtab aega
  • Väikesed ja väledad liiguvad lahinguväljal väga kiiresti, kuid neil on nõrgemad relvad
  • Võimsad kaugusüksused tekitavad tohutut kahju, võivad rünnata kaugelt, kuid on üsna loiud

Need on näiteks mõned võitlejate tüübid, kuid tegelikult on neid mängus palju rohkem. Peate proovima erinevaid võimalusi ja otsustama, milline neist teile kõige rohkem meeldib.

Saate muuta oma robotite relvi ja soomust, see võib oluliselt muuta nende jõudu lahinguväljal.

Mängus saate võidelda nii AI kui ka PvP matšides pärismängijate vastu.

Loomulikult on inimese vastu raskem võita, siinne tehisintellekt ei reageeri alati rünnakutele koheselt ja vaenlase roboti saab hävitada kiiremini, kui see vastu hakkab.

Lisaks vaenlaste hävitamisele peate mänguväljal püüdma eripunkte, võidab esimene meeskond, kes seda teeb.

Uuenduse materjalid, uute robotite killud ja kaunistused, mida saate spetsiaalsetest konteineritest, mida on mitut tüüpi.

Nende avamine võtab aega, see võib olenevalt konteineri tüübist oluliselt erineda. Näiteks kulub kuldse avamiseks palju kauem aega kui hõbedase avamiseks.

Püüdke mitte päevi vahele jätta ja vaadake mängu regulaarselt. Osalemisel on päeva- ja nädalaauhinnad.

Poest saate osta oma robotitele erinevat tüüpi värve, relvi, soomust ja muid osi. Osa kaupadest müüakse mängusisese valuuta eest, osa pärisraha eest.

Nagu paljud teised mängud, korraldatakse siin hooajaliste pühade puhul eriüritusi, samuti toimuvad mängusisene poe tutvustused ja allahindlused.

Mech Arena: Robot Showdown Android jaoks tasuta allalaadimiseks võite järgida lehel olevat linki.

Hakkake kohe mängima, et saada võitlusroboti meistriks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more