Järjehoidjad

MechRage

Alternatiivsed nimed: Mechrage

Tegelikkust planeedi pärast tuumaplahvatus, ülekaal tehisintellekti, jõhker vastasseisu colonizers võidelda iga ruutmeetri ja lahing hiiglane robotid - MechRage võrgumaailmas loodi neile, kes on kirg ulme ja küberpunki stiilis. Online brauseri mäng MechRage - on massiliselt multiplayer strateegia esimene inimene, kus sa seisad võimas Mech robot ja luua oma koloonia, et kaitsta teda ja võita uusi territooriume.

Mängida MechRage sobib peaaegu iga arvuti operatsioonisüsteemi Windows 98/ME/2000/XP/Vista x32/Seven, Protsessor Intel Pentium III 800 MHz või parem protsessor, 256 MB RAM ja videokaart vähemalt 64 Mb. Et mängida sa va Interneti peate brauseri plugin installeeritud Adobe Flash Player versioon ei ole alla 10. 0. Võite kasutada Internet Explorer valida vähemalt versioon 8. 0, Firefox ei ole alla 6. 0 versiooni Google Chrome või Opera.

Osale mängus MechRage saadaval mitmel viisil:

 • Authorization kasutades Looki kulul
 • Kasuta oma konto Facebook registreerimiseks
 • Registreeritud kasutajad: Google

Kui ükski meetodid teile ei sobi, siis minna läbi tavakorras (registreerimine MechRage) on ofsayte mäng.

MechRage online registreerimine selles etapis on möödas.

MechRage online mäng ei ole iseloomu valikumenetlust, vaid lihtsalt annab sulle Furs, mis muutub pikendamise oma selles küberpunki reaalsus.

Lisaks MechRage online mäng kus puudub fraktsioonideks jagunemine, kui selline, ja süsteem auastmed üsna tavalise.

On ainult spetsialiseerumine - sõltuvalt levimus konkreetne taktikaline tegevus robot, see võib olla

 • Warrior
 • Hävitaja
 • Spy
 • Shooter
 • Guard
 • Tank
 • Explosive
 • Transporter

Kui me räägime isiklike saavutuste oma kangelane robot, oleks tore tõusta auaste väejuhi - silmapaistvaim mäng auaste. Selle staatuse oma kangelane on rohkem võimalusi mängu. Võite osaleda meeleavaldus lahinguid et teenida rohkem ja koguda punkte ja kogemusi.

Arsenal sõjapealik karusnahk on päris hea:

 • Flamethrowers
 • Laser relv kilp
 • Rocket

Noh, muidugi, mängida MechRage oleks raske ilma tema armee robotid. Emissioon ohutult siseneda suurte lahingute ja võita uusi alasid, et laiendada oma koloonia. Võite liituda üks liidud ja koloonia sõda tugevama vastasega. Teine oluline tegur, karusnaha ja sõjaline maine - näiteks kui sa vaatad kerge saak ja rünnaku nõrk vastane, kaotada austust liitlased. Lühidalt öeldes, kui sa mängid MechRage aktiivne, väärikalt ja reeglite järgi, mida saate teha korraliku sõjaväelise karjääri.

Aga need, kellele see ei ole eriti oluline, saab mängida mängu online MechRage teises suunas ja täielikult väljendada end lahendamise strateegiline ülesandeid. Eriti mäng - ehitada baasi ja infrastruktuuri arendamiseks - prioriteediks oma kangelane. Et luua oma andmebaasi, siis tuleb alustada montaažitsehh, mis loob töö robotid. Kui piisav hulk neid, siis edasi ehitamiseks muid rajatisi. Mineeritud hoone ressursse nagu kuld, räni ja titaanist, otsingumootori Spiders. Võite õpetada kaevandamine võlli ja väljavõtte vahendeid sealt.

Üks mängija on lubatud ehitada kuni viis andmebaase. Üks neist peaks olema oma saatust - alus solvav operatsioonid, kaitsev või universaalne (see sõltub sellest, millist tüüpi hoone ehitatakse tema territooriumil). Vajalikud vahendid, saate luua andmebaas kõigi et oluliselt tugevdada oma positsiooni mängu.

Kõigest eespool, saame järeldada, et mängida mängu online MechRage on võrdselt põnev kui fännid strateegiad ja need, kes on huvitatud arcade sõda kosmilise iseloomu. Noh, mõistlikult ja tasakaalustatud mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more