Järjehoidjad

Medal of Honor Warfighter

Alternatiivsed nimed: Medal of Honor Warfighter

Game Medal of Honor Warfighter - ilmus 2012 aastal. Mäng on väga läbimõeldud gameplay. Mäng on väga mõnus mängida, kõik saavad vahepeal mis hoiab siin. Game Medal of Honor Warfighter pc on teine ​​ilus meistriteos, mis on valmistatud žanr 3D-action.

Maatükk pealtnäha banaalne kuhugi. Valiant ja vaprad sõdurid Ameerika Ühendriigid otsin järgmise osamubinladena. Sa ikka ei ole valus, et aidata kohtutel, kes kannatavad Somaalia piraatidega ja vudima üle mere otsimas. Dialoogid tihti õhutavad olukord - kätes džihaadi ideoloogid sain kohutava lühend PETN!

In Medal of Honor Warfighter missioon on väga mitmekesine, see on väga huvitav osa mängu, kui tegelikult on üks ja sama, mäng on mitu korda - see on masendav, ja mäng ise muutub väga igav.

Kui olete alla laadinud mängu, saate aru, miks see mäng Medal of Honor Warfighter uskumatult põnev ja huvitav.

Arendaja see mäng tehtud kuulsa firma - Danger Close Games. Arendajad tõi selle projekti uskumatu mitmeid huvitavaid aspekte lugu, on palju põnevaid materjale. Sul on peamine sõdurid sul ja ainult saate luua keskkond, mis kuumutatakse keemistemperatuurini terasest. Sinu iseloomu saab mängu ajal mitu korda muuta kuju, sest ta liigub karjääriredelil ning seetõttu - muuta nende välimust.

Enne protsessi mäng, peate paigaldada see oma arvutisse. Esiteks, minge ametlikul kodulehel seda mängu (http://www. ea. com / medal-of-au-warfighter), selle koha, alla laadida setup faili mängu. Nüüd on vaja, et kontrollida enne allalaadimist faili viiruste ja pahatahtliku osade pärast viirusetõrje näitavad, et viirus on avastatud, võite installida seda faili oma arvutisse. Aga enne, kui tahame, et kõik see oli tehtud, soovitame, et te vaatate Internetis - Medal of Honor Warfighter video, see aitab teil mõista natuke mängu, sest sa ei vaata, mida mängu "action", kuidas sündmused paljastama . Oleme kindlad, et soovite edasi kogeda seda atmosfääri.

Võtke aega, et laadida Medal of Honor Warfighter, väga huvitav projekt, väga põnev. Sul on hea meel, et sukelduda lugu ja tunnen seda lõpuni. See on väga atraktiivne projekt, kus soovite mängida absoluutselt kõigile, kes hindab ja austab žanr - action.

Noh, me soovime teile meeldivat aega seda mängu. Uskuge mind, igaüks võib leida midagi oma projektis. Iga, see mäng avab oma uksed. Laseb oma lojaalseid mängijaid ja tulevaste elanike hasartmängude ruumi oma uskumatu maailm! Nautige! Sa tõesti meeldib! Soovime Teile ainult võit! Sul peab õnnestuma! Õnn kaasa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more