Järjehoidjad

Medieval 2: Total War

Alternatiivsed nimed: Medieval 2: Total War

Medieval 2: Total War - arvutimäng omakorda põhinev lahingu. Game Medieval 2: Total War esindaja järgnevate mängud läbi üksteise järel Medieval: Total War. Sarnaselt eelmise seeria mänge ja seda võimalust ei ole piisavalt fänne kogu maailmas. Just areng meie lood sinuga, siin tulevad sama muutus sündmused: avastamisest püssirohtu, sissetungi muude asulate ja igasugu muid suursündmusi.

Umbes suurim seeria mängud, nii täiuslikult joondatud strateegiliselt ja majanduslikult perfektne, võid rääkida ja rääkida lõputult. Lõppude lõpuks, see on tõesti hea projekt. Firma Creative Assembly ei ole palju muutusi on esitanud rea eelmises mängus Rome: Total War ja tulemus oli mäng keskaegse 2 Total War. See on vaid tõelised fännid, või need, kes mängis teiste seeria mängud, mõista, et olulisi muutusi, mis oli juhtunud.

Parem maksumus te proovida mängida ennast ja siis järeldusi teha. Esiteks peame alla Medieval 2: Total War, kõik vajalik arvutiprogrammi hüpata. Aga kõigepealt, soovitame sirvida Medieval 2: Total War pilte ja videoid ja lugeda üles meie kraam, kuigi loojad läbimõeldud valik algajatele - õppeprotsessi. Ehk nördimust käsitöölised - haridus mäng kohustuslik teekonda.

Nagu eelmistel seeria mängida Medieval 2: Total War siis võtan ühe küsimuse isikutele. Siin on kakskümmend üks fraktsioon, millest ainult seitseteist mängivad, ja ainult viis on saadaval esialgu algajatele:

• Kingdom of England

• Kingdom France

• Püha Rooma impeerium

• Veneetsia vabariik

• Hispaania Kuningriik.

Kingdom of England - esindajad erinevate eliit archers ja tugev jalavägi. Väikese JavaScript võimalusi ratsavägi.

Kuningriik Prantsusmaa - on professionaalne armee, santarmit, raske ratsavägi.

Holy Roman Empire - kõik omadused, tugev armee, kuid mitte hiljem jooksul.

Veneetsia vabariik - juuresolekul nõrk ratsavägi ja merejalaväe üksused on kõige tugevam ja miilits.

Hispaania Kuningriik - on tugev ja professionaalne ratsavägi, jalavägi, armee ja merevägi.

Kogu edasine mäng on sõltuv valik fraktsioon. Nii pöörama tähelepanu sellele. Sul on parim juht peaks investeerima nii palju vaeva ja mängib sõjaväe kaardid väljaspool oma kodu ja varustamine ja kaitsta oma kinnisvara.

Siin on kesksel religioon. Tegema kõik selleks, et oleks paavst teadis oma lugupidamist. Ja et uskmatud kiiresti eemaldada mängu.

Game Medieval 2: Total War tervitab valmis ja innukas võita kogu hoone strateegiline ja majanduslik tähendus lahingutegevuses. Mäng ei jäta ükskõikseks ja meelitada kõrge kvaliteediga graafika. Muusika tundub tuttav, sest ei ole palju liikunud, sest viimane versioon muudab mängu.

See maksab ainult leida saidi ja mäng keskaegse 2 Total War laadida. Ja sa pead vallutada kogu maailma oma tugevusi ja andeid. Mängid hea!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more