Järjehoidjad

Medieval Total War

Alternatiivsed nimed: Medieval Total War

Medieval Total War - arvuti omakorda põhinev mäng, mis näitab, strateegia. Game Medieval: Total War on teine ​​rida Total War, teine ​​tilgakese talendi ja loomingu tootjad. Järgneb Shogun: Total War kahe aasta pärast. Game Medieval Total War kuningriigid, kui uut etappi oma mäng maailmas. See on võimalus teha ise visionäär liider ja suurepärane taktika armee ajaloolist märki.

Öeldakse, et saab mängida Medieval: Total War laadida ja proovida kätt. See on ainus viis, ja selle peate koos teatud programmid mängude arvutisse. Aga kõigepealt lugege kirjeldust soovitatud Medieval Total War mänge ja vaadata igasuguseid Medieval: Total War pilte ja videosid gameplay.

Play Keskaja: Total War sa ärgata inimene kindel oma võimetele ja võimalustele ratsu. Teie peamine ja ainus eesmärk on mäng on luua oma impeeriumi teatud territooriumid - Euroopas, Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas. Ainult siin teil näidata oma teadmisi ja oskusi globaalse strateegia ja samm taktikalised lahingud, mis toimuvad reaalajas. Ja siis tuleb öelda, et on kaks viisi gameplay: üheetapiline, mis hõlmab leida iseloomu kaardil ja arengut armee ja hea impeeriumi või fraktsioon võitleb reaalajas 3D-formaadis.

World Games Medieval: Total War on jaotatud kahekümne fraktsioonid, kuid see on kättesaadav ainult kaksteist. Sobiks algstaadiumis fraktsioonide kolm võimalust:

• Almohads

• Kingdom of England

• Bütsants

• Egiptus

• Püha Rooma impeerium.

Almohads - suurepärased ratsavägi ja tehnoloogiate hilja jooksul.

Kingdom of England - esindajad parimad laskurid ja tugev raske jalavägi. Kuid puudus mitmekesisus ratsavägi.

Bütsants - on hea strateegiline asukoht, parim varakult väed ja vaenlase armee, kuid ei ole palju erinevaid tehnoloogiaid ja hiline periood püssirohtu.

Egiptus - Fatimidit dünastia korraliku ratsavägi, kuid nõrk jalavägi.

Holy Roman Empire - kõigi võimalike parameetrite väed kokku parimad tulemused, kuid mitte hiljem jooksul.

Ka kogu mäng on uus fraktsioon, näiteks nagu Golden Horde - esindajad võimsamaid ratsavägi, jalavägi aga väeti.

Keskaegse Total War mäng eeldab, et võidelda oma haljasalasid, mis on tema parima kvaliteediga graafika. Keskaja maailmas kannab tema värvikas ja ebatavaline. Samuti mäng on huvitav, et ta kasutab ja ajaloolised tegelased ning neil on paremad omadused, nagu Richard Lõvisüdamed ja El Cid. Ja palju tähelepanu pöörata religioon fraktsioonid, mis aitab luua elanikkonna lojaalsust.

Üldiselt on meil alla laadida ainult keskaegse Total War ja oled valmis lahinguks. Õnn mängimist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more