Järjehoidjad

Sulav World Online

Alternatiivsed nimed: MWO

Palju võitlevad koletistega ja välismaalastele, et kaitsta inimkonna väljasuremisest ning naasta oma ülemvõimu planeedil, mis oli kadunud pärast globaalne katastroof - need on eesmärgid ja eesmärgid järgmisele ruumi strateegia "sulamine maailmad" või sulatamine World Online.

Et mängida sulamine World Online peate arvutisse installitud operatsioonisüsteemi Windows Vista või Windows 7 Protsessor Pentium 3 700MHz või parem, vähemalt 512 MB RAM. Internetiühendust peab olema suurem kui 512 Kb sekundis. Seadete ekraan, määrata resolutsioon vähemalt 1024x768 ja 16-bitise värviga. Otse gameplay, peate brauser: Internet Explorer vähemalt versioon 8. 0, Firefox ei ole alla 6. 0 versiooni Google Chrome või Opera plugin Adobe Flash Player versioon ei ole alla 10.

Osale mängus Sulav World Online kannab tavakorras. Ametlikul kodulehel mängu vajutage "mängida", siis oleks kujul täita andmete registreerimise Sulav World Online. Sisestage oma kasutajanimi, kehtiv e-posti aadress ja parool. Seejärel kinnitage litsentsileping ja täita primitiivne aritmeetika pärast - "mängima hakata." Jääb üle vaid kontrollida, kas edukalt aktiveerimata Sulav World Online Online registreerimise ja võidelda!

Kui olete tüüpi mängijad, kes ei meeldi raskendada nende hoolikalt valitud mängu alguses tegelase omadusi ja muid asju, siis saate kindlasti siin. Online mäng Sulav World Online vastu absoluutselt lihtne - sa anna piloot ja auto-robot, mis ta suudab. Võite välja arvatud tutvuda nende parameetrid. Tulevikus saavad nad parandada ja täiendada kõik, et, noh, selles etapis mängu Sulav World Online tahe, nagu nad ütlevad, et arvestades. Nagu te arengut läbi taset, saate koguda punkte ning omandada rohkem robotid (kuni saad kuni kaheksa) ja palgata pilooti. Ja kui mäng Sulav World online ei lase teil hulkuma valimisel iseloomu, relva valiku sa kompenseerida täielikult. Artillery, kuulipildujad, õhutõrje raketilennutusseadmete, granaadiheitjad, tala ja plasma laserid jne jne Iga relv oma toimespekter ja kohaldamine, nii et hea peegeldus, ning kui see on kasulik teile.

Sulav World online mäng, kus teie piloot süsteemi taset selles oskuste tase arengut. Oma kasvu ja kasvatada oma oskusi, kui nad on laiali kogu teie meeskond, ükskõik kui palju ta ei olnud robotid ja piloodid palgasõdurid. Sami lahingud läbi samm režiimis (mis on üsna loomulik, et RTS). Võib-olla mõnikord see tekitab sõltuvust gameplay, kuid teisalt - on aeg otsustada, taktika, või mäletad, mida robot kui relvastatud, sest kui nad on juba kaheksa paratamatult hakata lest. Ja muide, sest see strateegia on veel üks asi, mis on tingitud mängida mängu online Sulav World Online meeles, mitte uisapäisa - "huviväärsused tegevus." Lihtsamalt öeldes, piirake oma samme. Need punktid on kulutatud üsna kiiresti, ja nende varude laskemoona sõltub teie robot (armor, relvad jne ) Nii kaalutakse (sõna-sõnalt ja piltlikult) meetmed pilootide ja robotid - oma eelise.

Play mäng Sulav World online ja arendada oma iseloomu (meeskond), mida pakutakse kolmes valdkonnas: parem taktika rünnak (arendada täpsust, vahemik, kahjustusi), tank (see tähendab, pöörates tähelepanu ellujäämise oskused), vaid töötama kasuks tema meeskond (remont robotid tegeleb inventuuri, selle uurimise ja tootmise jne ). Mis, kes eelistavad või arendada kõigis suundades kui te otsustate.

Noh, muidugi, Sulav World Online mängida üksi kuidagi ei ole tõesti. Group võitleb ja duels salaja oluliselt mitmekesistada gameplay ja pikaajalisem kogemus on palju kasulikum kui võitlus ülemused Suur. Niisiis, kutsuda oma sõpru (või liituda klannid) ja näidata oma võimeid strateeg fanta-välismaailmaga Sulav World Online! Game MWO - just see, mida sa otsisid?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more