Järjehoidjad

Ühendage draakonid!

Alternatiivsed nimed:

Ühendage draakonid! puslemäng mobiilplatvormidele üliarmsate väikeste draakonitega. Mängul on koomiksistiilis uskumatult ilus graafika. Muusika on lõbus ja kõik mängu elanikud kõlavad väga naljakalt.

Enne kui hakkate mängima Merge Dragonsi! mõelge endale mängu nimi ja valige avatar. Pärast seda näidatakse teile lühikese õpetuse käigus, kuidas saate seda imelist mängu mängida ja selgitada reegleid.

  • Reisige mängu maagilises maailmas
  • Koguge draakonite kollektsioon ja arendage neid
  • Täitke ülesandeid ja hankige oma teekonna jätkamiseks vajalikud tööriistad
  • Tervenda kurjast vaevatud org

See on lühike nimekiri, kuid nüüd räägime kõigest üksikasjalikumalt.

Ühendage reisil leidu, et luua võimsamaid esemeid, mis on vajalikud takistuste ületamiseks.

Kombineerige Gaia kujukesed, et ravida kordamööda iga korruptsiooni all kannatavat oru piirkonda.

Mängus näete rohkem kui 1500 erinevat objekti ja saate neid kombineerida. Treenige tervet draakonite karja, kokku üle 37 tüübi, millest igaüks saab tugevdada.

Täitke igapäevaseid ülesandeid, et saada iga päev väärtuslikke auhindu ja nädala lõpus saate superauhinna. Saate siseneda mängu vaid 15 minutiks päevas ja korjata kingitusi või mängida terve päeva ja saada veelgi meeldivamaid üllatusi.

Sa ei väsi mängimisest, sest iga kahe nädala tagant muutub mängu teema, saadaval on uued ülesanded, kaunistused ja esemed.

Täitke pusleülesandeid, neid on mängus üle 900. Nende mõistatuste lahendamine pakub teile pikka aega meelelahutust.

Ehitage laager oma draakonite majutamiseks, kui nad muutuvad suuremaks ja tugevamaks, ka laager kasvab. Valige sinna paigutatavad dekoratiivesemed, samuti ehitage ja uuendage erinevaid hooneid.

Vestlege teiste mängijatega üle kogu maailma. Leia uusi sõpru või too mängu vanu tuttavaid. Looge liite ja lahendage koos mõistatusi. Selle eelduseks on oma draakonilaagrisse pesa ehitamine.

Pühade ajal toimuvad mängus spordivõistlused, huvitavad võistlused ainulaadsete auhindadega, mida saab praegu võita. Ärge jätke selliseid võimalusi kasutamata, mõnikord antakse auhindadeks väga väärtuslikke asju.

Mäng saab sageli värskendusi rohkemate draakonitüüpide, uute ehitiste, kaunistuste ja paljude huvitavate ülesannetega.

Mängus on pood, kust saate osta kaunistusi, ressursse ja muid vajalikke esemeid mängusisese valuuta või pärisraha eest. Sortimenti uuendatakse pidevalt, korraldatakse tohutute allahindlustega tutvustusi. Vaadake sageli, mõnikord saate osta erakordselt väärtuslikke esemeid üsna odavalt. Päris raha pole üldse vaja kulutada, kõik see saab kätte ka ilma, aga see võtab veidi rohkem aega. Kui soovite arendajaid rahaliselt tänada, midagi osta, on neil hea meel.

Ühendage draakonid! saate Android jaoks tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe ja saate võimaluse mängida paljude väga naljakate draakonitega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more