Järjehoidjad

Ühendage Fables

Alternatiivsed nimed:

Merge Fables on lõbus puzzle mäng. Siin näete ebatavaliselt värvilist koomiksigraafikat. Mängu heli on hea.

Mängu käigus viiakse teid ja peategelane salapärasele maagilisele saarele, mille pind on üleni uduga kaetud.

Mängu käigus leiate palju huvitavaid ülesandeid:

  • Ehitage losse
  • Puhastage udu ja uurige saare iga nurka
  • Taastage võlutud tegelased ja suhelge nendega
  • Hankige ehituseks ressursse
  • Puhasta teed ja teed

Kõigi nende asjadega pole teil ainsatki võimalust igavleda. Kuid enne Merge Fablesi mängimist ootab teid lühike õpetus, milles arendajad selgitavad teile mängureegleid. Üksuste liitmise kohta on palju mänge, kuid see võib olla nende hulgast kõige huvitavam.

Te otsustate, millist strateegiat järgida. Saate kombineerida samu üksusi niipea, kui leiate kolm eksemplari, või võite koguda rohkem koopiaid ja kombineerida neid, et saada erinevat tüüpi väärtuslikke boonuseid.

Ehitage saare kuninganna väärilisi losse. Ehituseks vajate kive, puitu ja muid ressursse. Neid on lihtne hankida puhastamise ja uurimise ajal. Kui teil pole hoonete jaoks piisavalt ruumi, hajutage udu osa saarest ja laiendage oma territooriumi.

Ededes leiate rohkem uskumatuid asju, mida kombineerides saate uusi dekoratiivesemeid või ebatavalisi ehitisi.

Saarel on palju elanikke, kuigi esialgu pole seda märgata. Nad on lummatud ja nendega suhtlemiseks on vaja loits eemaldada, kombineerides mitu väikest koopiat, milles nad on vangis.

Pärast seda, olles vestelnud uute, pettunud sõpradega, saate teada huvitavaid fakte saare ja selle maagiliste paikade kohta. Seal olles saate ülesandeid, mis muudavad mängu veelgi lõbusamaks.

Liituge mänguga sageli ja see ei jää märkamata. arendajat annavad teile iga päev mängu külastamise eest väärtuslikke auhindu. Ja kui te ei jäta ühtegi päeva vahele, saate nädala lõpus veelgi huvitavama kingituse.

Pühade või suurte spordivõistluste ajal mängimise lõbusamaks muutmiseks korraldatakse mängus naljakaid eksklusiivsete auhindadega võistlusi. Parem on mitte lasta käest võimalust neid esemeid hankida, sest teist sellist võimalust ei pruugi enam tulla.

Saage selles imelises mängus sõpru üle kogu maailma.

Mängusiseses poes on suurepärane sortiment. Nii mängu valuuta kui ka pärisraha eest saab osta palju huvitavat. Pakkumisi uuendatakse iga päev. Lisaks toetate raha eest oste tehes arendajaid ja tänate neid rahaliselt raske töö eest.

Mängu värskendatakse sageli, ilmuvad uued funktsioonid, parandatakse väiksemaid vigu. Lisandub veel dekoratsioone ja ehitisi, mida saab ehitada.

Kui järgite linki, saate

Merge Fablesi Android-s tasuta alla laadida otse sellelt lehelt.

Installige mäng kohe, salapärane saar ootab külalisi, kes suudavad kõik selle saladused lahti harutada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more