Järjehoidjad

Ühendage muinasjutud

Alternatiivsed nimed:

Merge Fairy Tales on mobiilplatvormidele mõeldud ühendav puzzle mäng. Mängul on ilus, ebatavaliselt värvikas koomiksistiilis graafika. Muusika on lõbus ja kõik mängitavad tegelased on realistliku häälega.

Siin reisite ja varustate maagilist maailma, luues selles uusi hooneid ja objekte, kasutades termotuumasünteesi võlu.

Nagu paljud mängud, peate enne Merge Fairy Talesi mängima asumist läbima väikese õpetuse, kuid see ei võta kaua aega. Tõenäoliselt saate kiiresti kõik selgeks ja hakkate mängima.

Mängus on palju erinevaid tegevusi, mis muudavad selle rikkaks ja ei lase sul siin igavleda:

  • Avastage needuse udusse mähitud fantaasiamaailma
  • Koguge ressursse, et luua uskumatuid uusi asju
  • Kasutage termotuumasünteesimaagiat udu hajutamiseks ja maailma muutmiseks vastavalt oma soovidele
  • Ehitage oma kuningriik samm-sammult üles
  • Lõpetage lugude ülesandeid ja missioone

Kõik see võib teid pikka aega lõbustada ja nüüd kõigest üksikasjalikumalt.

Losside ja muude hoonete ehitamiseks on vaja kaevandada tohutul hulgal puitu ja kivi. Keskenduge sellele, kui soovite edasi liikuda, ehitades maa omale meelepäraselt.

Leidke ebatavalisi esemeid ja ühendage need, et luua tööriistu edasiliikumiseks. Ehitage paleesid, sildu ja muid objekte, ilma milleta on teie kuningriik tühi ja ebamugav koht.

Tutvuge uute tegelastega, keda oma teekonnal kohtate, ja täitke ülesandeid, et teenida auhindu. Kuid ärge unustage mängu peamist süžeed.

Avastage avastatud maade saladused ja hankige enda käsutusse uskumatud aarded.

Looge kujukesi loomadest ja muudest vapustavatest olenditest, keda teel kohtate. Mängige piisavalt kaua ja saate luua muljetavaldava kollektsiooni.

Täitke igapäevaseid ülesandeid ja teid premeeritakse kingitustega.

Ära jäta ühtegi päeva vahele ja selle eest saad veelgi huvitavamaid auhindu.

Puhkus- ja spordimeistrivõistlused võimaldavad teil võita eksklusiivseid auhindu. Ärge unustage mängida teemavõistluste ja erinevatele sündmustele pühendatud võistluste ajal, muul ajal ei pruugi auhindu saada.

Mängusisese poe pakkumisi uuendatakse iga päev. Sageli on müügid ja suured allahindlused. Mõningaid esemeid saab osta mängusisese valuuta eest, kõige väärtuslikumaid saab osta pärisraha eest. Poest oste sooritades avaldate arendajatele tänu nende töö ja aja eest.

Mängu värskendatakse. Pidevalt lisatakse uusi funktsioone, rohkem sisu ja naljakaid tegelasi.

Ühendades mängus oma profiilid sotsiaalvõrgustikes, saate teada kõigist uuendustest juba enne nende avaldamist ja saate ühenduse loomisel helde boonuse.

Saate Android-s rakenduse

Merge Fairy Tales tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakka mängima, needuse udusse mähitud muinasjutumaailm ootab kangelast, kes selle ellu ärataks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more