Järjehoidjad

Perekonna ühendamine – majakujundus

Alternatiivsed nimed:

Merge Family – House Design puzzle mäng huvitava süžeega. Mängu graafika on koomiksistiilis ilus. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika hästi valitud.

Mäng algab salapäraste ja salapäraste sündmustega. Katie nautis muretut pereelu koos abikaasa Oscari ja kuueaastase poja Oliveriga. Saanud posti teel salapärase kirja, millel puudub tagastusaadress, kaob Katie abikaasa Oscar salapäraselt kellegagi hüvasti jätmata.

Mõnda aega pärast neid sündmusi saabub Keti koos pojaga perevillasse. Et juhtunust aru saada, tuleb lagunenud maja taastada ja plats korda teha. Katie peab koguma tõendeid, mis näitavad, kuhu Oscar kadus ja mis temaga täpselt juhtus.

Uurimine võtab kaua aega, kuid õnneks ei hakka mängu Merge Family - House Design mängimine igav.

  • Looge taastamistööde lõpetamiseks vajalikud tööriistad
  • Taastama mahajäetud villa
  • Restaureerige mööbel ja asendage see, mida ei saa taastada
  • Korrastage ümbrust, rajage aed ja lilledega muruplatsid

See on väike nimekiri asjadest, mida mängus teha. Tehke oma teel uskumatuid avastusi, millest igaüks paljastab teile järk-järgult saladuse, mis juhtus Oscariga pärast tema kadumist.

Igal mänguvälja tasemel peate teatud eseme või tööriista saamiseks ühendama elemendid õiges kombinatsioonis.

Mida kaugemale tasemel jõuate, seda keerulisemaid ülesandeid peate täitma. Selle või teise eseme loomine ei tundu alati loogiline, kuid seda huvitavam on nii mängida.

Mõnel tasemel on lahenduse leidmise aeg piiratud, õppige mõtlema ja kiiresti otsuseid langetama.

Mängu süžee on väga segane ja mõnda pööret on lihtsalt võimatu ennustada, valmistuge üllatusteks ja neid saab siin olema palju.

Jutu edenedes muutub hiiglaslik maja tasapisi elamiskõlblikuks ja ühel päeval võidakse seda isegi šikiks kohaks pidada. Aga see ei juhtu niipea.

Siit leiate igapäevased ja iganädalased sisselogimispreemiad.

Seal on palju

taset, ärge kartke, et need saavad otsa.

Kui palju mängida, on teie otsustada. Saate mängida vaid viis minutit või veeta mängus terve päeva. Kõik sõltub sellest, kui palju aega soovite seekord mängule kulutada.

Hooajaliste pühade puhul ootavad teid temaatilised peod ja lõbusad võistlused, kus saate oma villasse hankida haruldasi dekoratiivesemeid ja kaunistusi.

Lisaaeg ja mõned muud kaubad, mida saate mängusisesest poest osta. Kuid seda pole vaja teha.

Mäng saab regulaarselt värskendusi. Pidevalt ilmub uusi tasemeid ja muud sisu.

Merge Family – House Design tasuta allalaadimine Android-s saate kasutada sellel lehel olevat linki.

Hakkake kohe mängima, et aidata Katyl juhtunut aru saada ja võib-olla isegi Oscari jälile saada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more