Järjehoidjad

Ühendage saak

Alternatiivsed nimed:

Merge Harvest on mobiilplatvormidele mõeldud ühendav puslemäng. Siin ootab teid väga ilus koomiksistiilis graafika. Mängu tegelased on hästi häälestatud ja muusika kõlab väga lõbusalt.

Mängus peate võitma kõike täitnud ohaka ja aitama Bakertowni elanikel oma kodu tagasi saada.

Item fusion mängud on üsna populaarsed ja paljud inimesed teavad kõiki reegleid. Isegi kui näete selle žanri mängu esimest korda, ärge muretsege. Mängul on lühike, kuid selge õpetus, tänu millele saate kiiresti aru, mida peate tegema.

Mõnusat ülesannet täites, mille arendajad on teie jaoks välja mõelnud:

  • Kombineerige objekte, et hankida objekte, mida vajate edasiliikumiseks
  • Suhtle muinasjutumaailma elanikega
  • Alevis asuva talu ja tehaste rajamine
  • Koguge ressursse ja toitu
  • Avage kastid ja koguge unikaalseid esemeid

Vaatamata asjaolule, et mäng on pusle, pole see ilma süžeeta. Vaadake mängus põnevat lugu. Sind ootab üle 1000 huvitava ja paljude auhindadega ülesande.

Mängu ajal saate luua 250 ainulaadset objekti, millest igaüks aitab teil minna kaugemale ja kergemini ületada teid ees ootavad uued väljakutsed.

Muu hulgas on mängumaailma taastamiseks vaja ressursse. Õppige tiikides kala püüdma, aias puuvilju korjama, aiapeenardes juurvilju kasvatama ning arvukates tehastes ja töökodades mitmesuguseid tooteid tootma.

Kõige selle säästmiseks vajate mahukat salvestusruumi, mida tuleb pidevalt täiustada, laiendada ja täiendada. Ärge unustage seda teha, vastasel juhul on teil raske edaspidiseks arendamiseks vajalikku varu koguda.

Proovige ülesanded võimalikult kiiresti täita ja hankige münte ja energiat, et seda edasi mängida.

Liituge mänguga iga päev ja saate külastamise ja ülesannete täitmise eest igapäevaseid ja iganädalasi auhindu. See ei ole keeruline, sest mida kauem mängite, seda varem soovite teada saada, milliseid saladusi ja saladusi linn tulvil on.

Teemalised võistlused toimuvad pühadel, kus auhindadena autasustatakse ainulaadseid esemeid, mida teistel päevadel ei saa.

Ärge unustage mängusisese poe olemasolu. Vaadake seal sagedamini ja saate võimaluse osta vajalikke asju müntide või pärisraha eest. Poe sortiment uueneb iga päev.

Kui teile tundub, et olete jõudnud ummikusse, proovige improviseerida, mõnikord ei pruugi lahendused olla päris ilmsed ja siis pole neid lihtne leida.

Mõtle hoolikalt enne mitme objekti ühendamist, võib-olla on parem neid rohkem koguda ja liitmisel lisaressursse hankida.

Android-s saate rakenduse

Merge Harvest tasuta alla laadida, klõpsates lehel oleval lingil.

Installige ja hakake mängima Merge Harvest, et muuta Bakertown koht, kus kõik tahaksid elada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more