Järjehoidjad

Ühendage Hotel Empire Design

Alternatiivsed nimed:

Merge Hotel Empire: Design on puzzle mäng. Siinne graafika on koomiksistiilis ilus, hea häälnäitlemine ja mõnus muusika. Mängus peate aitama peategelasel oma unistust teoks teha, avama väikese maahotelli. Selleks peate lahendama mõistatusi, mis muutuvad iga uue tasemega keerulisemaks.

Terve elu töötas Elsa-nimeline tüdruk jumestajana ja tal oli unistus koguda piisavalt raha, et neist jätkuks tema väikesele hotellile maal. Ja kolmekümneaastaseks saades suutis ta koguda piisavalt raha, et osta maamaja. Kuid kuna tal polnud üldse palju raha, sai ta selle kinnisvara väga halvas seisukorras. Peale hoonet uurides ja uurides selgub, et selle tegelik seisukord on veelgi hullem, kui fotol paistis. Kuid midagi ei saa teha, unistust pole nii lihtne saavutada.

Sa pead aitama peategelasel muuta mahajäetud lagunenud maja disainhotelliks.

Asja keerulisemaks muutmiseks on linnakeses veel üks perehotell, mille omanik ei ole kuigi sõbralik ja kargab halastamatult kõiki potentsiaalseid konkurente. Selleks on ta valmis minema iga alatuse ja pettuse juurde.

Elsal on palju ülesandeid, vajate:

  • Restaureerige hoone
  • Korrasta aed ja sõidutee
  • Sise- ja välistööd
  • Osta uus, ilus ja mugav mööbel
  • Tegelege külaliste meelitamiseks reklaamiga

Ainult kõike seda tehes suudab peategelane oma unistuse ellu viia ja võib-olla isegi kaugemale jõuda, raha teenida ja kogu riigis asuvate minihotellide võrgustiku omanikuks saada.

Kõikide maja- ja aiatööde jaoks on vaja tööriistu ja tarvikuid. Kombineerides mänguväljal erinevaid esemeid, saate kõik, mida vajate. Kuid teil on raske, eriti hilisematel tasemetel, sest ülesannete keerukus suureneb pidevalt.

Sellel raskel teel ootab kangelannat palju ebasõbraliku konkurendi püstitatud intriige. Lisaks võivad kummitada vanad häärberid ja selles mängus tuleb Elsal silmitsi seista teispoolsusega.

Mängimine Merge Hotel Empire: Disain on keeruline, kuid ärge heitke meelt, arendajad aitavad teil selle välja mõelda ja kui teil on meeles mängu regulaarselt kontrollida, ootavad teid nädala- ja päevaauhinnad.

Pühade ajal korraldatakse mängus temaatilisi üritusi ja võistlusi, kus saate võistelda teiste mängijatega ja saada raha motelli taastamiseks ja auhindadeks ainulaadseid dekoratiivesemeid.

Mängu täiustatakse ja värskendatakse regulaarselt, iga päevaga muutub selle mängimine mugavamaks ja huvitavamaks, kuna uusi tasemeid lisatakse pidevalt.

Seal on mängusisene pood, kust saab endale vajalikke asju päris raha eest osta ja seeläbi arendajaid nende töö eest tänada.

Sellel lehel oleval lingil klõpsates saate Android-s tasuta alla laadida

Merge Hotel Empire: Design.

Hakka mängima kohe, Elsa ei saa ilma teie abita midagi teha!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more