Järjehoidjad

Ühendage maagia!

Alternatiivsed nimed:

Ühenda maagia! uskumatult sõltuvust tekitavat puzzle-mängu! Graafika multika stiilis, ilus ja värviline, vahel jääb mulje, et vaatad multikat. Mängus on lõbus muusika ja hea häälemäng kõigile tegelastele. Siin peate lahendama mõistatusi ja uurima tohutut fantaasiamaailma.

Otsustage ise, mida selles imelises mängus teha:

  • Avastage maagilist maailma
  • Looge reisitarbeid
  • Hauduge välja kõige uskumatumate liikide olendite munadest
  • Uuendage ja lisage oma beasts toite
  • Looge loomaaia kogu erinevatest loomaliikidest

Kõik mängus tehtavad tööd on väga meelelahutuslikud ega väsi üldse.

Mängu maailm on neetud ja teie õlgadel lasub ülesanne see needuse eemaldamise teel ravida. Aitab teie kangelasel teha kingituse, mis võimaldab teil kombineerida mis tahes taimi, loomi, esemeid ja isegi puid. Maagilise maailma tervendamine ei ole kerge ülesanne, tuleb olla tark.

Te saate oma maailma päästmise missioonist puhata, kaunistades oma aeda. Täitke see kõige uskumatumate taimede ja loomadega. Kui see kõik kokku panna, saate aeda veelgi uskumatumaid elanikke.

Reisil on vaja erinevaid esemeid ja vahendit, mille loomiseks täpselt õlale jääb, mõelge vaid, kuidas seda teha.

Tulemuste saavutamiseks kombineerige erinevat tüüpi maagiat.

Mängige Merge Magic! Saate seda pikka aega, sest mängus peate looma rohkem kui 500 erinevat tüüpi eset. Enam kui 80 testi peate läbima, enne kui õnnestub.

Logige mängu iga päev ja saage sisselogimise eest preemiaid. Iga päev pole vaja mängus palju aega veeta. Saate mängida vaid 5 minutit või terve päeva, kõik sõltub teie soovist.

Kõik mängus olevad loomad on päris armsad, taimed on heledad ja ebatavalised, mäng on väga ilus. Hea tuju pärast mängu on teile garanteeritud, isegi maagilist aeda katva needuse udu ei tundu nii hirmutav.

Oma seikluste käigus kohtate palju maagilisi olendeid, ükssarvikuid ja isegi maagilisi haldjaid. Kuid ole ettevaatlik tumedate nõidade eest, nad on kavalad ja püüavad sind peatades kindlasti maailmale kahju teha.

Mängus toimuvad sageli erisündmused, milles saate võimaluse võistelda ja võita väärtuslikke auhindu, mida muul ajal ei saa.

Mängusisene pood, kust saate päris raha eest osta mängusisest valuutat, dekoratiivesemeid ja tööriistu, mis on teile reisi ajal kasulikud. Arendajatel on hea meel oma töö eest rahalisi tasusid saada, kuid oste pole vaja teha.

Mäng saab sageli värskendusi, mis tähendab, et veelgi võimsamad esemed ja loitsud ootavad teid selles. Oma maagilises aias võite saada veelgi uskumatumaid olendeid. Kõik nad vajavad kodu, proovige needus võimalikult kiiresti eemaldada ja vabastada nõiutud maailm kurjuse jõududest.

Ühenda maagia! saate Android-s tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakka kohe mängima, päästa maagiline maailm needusest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more