Järjehoidjad

Ühendage mõis

Alternatiivsed nimed:

Merge Mansion puslemäng mobiilplatvormidele. Graafika on koomiksilik, ilus, mängu ajal tundub, et vaatad värvilist multikat. Häälnäitlemine on tehtud kvaliteetselt, muusika on meeldiv ja pealetükkimatu.

Mängus kohtute tüdrukuga nimega Maddie. Ta kolib oma vanaema häärberisse, mis on pärast vanaema arreteerimist ja vanglasse saatmist tühjana seisnud üle 40 aasta.

Mängus ootab teid palju meeldivaid probleeme:

  • lahendage mõistatusi
  • Avastage vana maja ja otsige saladusi
  • Taastage maja ja selle ümbrus
  • Mängige minimänge

ja palju muud. Merge Mansioni mängimine ei saa olema igav.

Selleks, et aidata aastaid tagasi kogemata vangis istunud vanaema, tuleb samm-sammult uurida kogu häärberit ja kinnistut. Kohad, kuhu peate jõudma, on lagunenud või lihtsalt prügiga täis. Kõigisse nurkadesse pääsemiseks, vana kinnistu remontimise ja elamiskõlblikuks muutmise käigus vajate loomiseks tööriistu, mis on mängu põhiülesanne.

Esmapilgul näeb mängulaud välja nagu paljud kolmest järjestikusest mängust, kuid see sarnasus on pealiskaudne, see mäng on täiesti erinev. Kombineerides mänguväljal olevaid esemeid, peate hankima ülesande täitmiseks vajaliku tööriista või asja. Näiteks kastemärjaks saanud lehe tuleb kombineerida pipetiga, nii saad väikese pudeli vett, siis sama teise pudeliga kombineerides saad suure pudeli ja nii edasi, kuni saad soovitud eseme. Vajaliku objekti loomine ei ole alati loogiline, nagu ülaltoodud näitest aru saite, kuid see teeb mängimise ainult huvitavamaks.

Maja ja selle ümbrust järk-järgult taastades saate parandada Maddie elutingimusi ja paljastada väga huvitava loo tema vanaema elust.

Hiljem võimaldab kogutav teave teil vanglast vabastada vanaema, keda süüdistati alusetult kuriteos, mida ta toime ei pannud, ja mitte ainult. Mängul on üsna huvitav süžee, et välja selgitada kõik keerdkäigud, mida saate ise mängides. Aga ainult siis, kui oled piisavalt tark, et kaugele jõuda.

Igapäevased ja iganädalased sisselogimisauhinnad ja väikesed ülesanded annavad sulle võimaluse teenida kristalle või raha, mis on ülimalt kasulikud ja võimaldavad soetada palju vajalikke asju.

Pühade puhul toimuvad temaatilisi üritusi ja konkursse, mida ei saa vahele jätta, osa sellistel päevadel saadud auhindadest muul ajal kätte ei saa.

Mängu värskendatakse regulaarselt, lisades uusi tasemeid ja arendades süžeed. Seetõttu saate mängida väga kaua ja teil ei hakka igav, sest siin on alati midagi toimumas.

Kui järgite sellel lehel olevat linki, saate rakenduse

Merge Mansion Android-s tasuta alla laadida.

Hakkake kohe mängima, et aidata Maddie'l oma vanaema vangistusest päästa ja šikk vana häärber taastada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more