Järjehoidjad

Ühenda sõda

Alternatiivsed nimed:

Merge War on mäng, mis ühendab edukalt kahte žanri, esemete ühendamise ja RPG. Mängu graafika on animeeritud minimalistlikus stiilis, see näeb huvitav välja. Tegelased on hästi häälestatud ja meeleolukas muusika loob pingevaba õhkkonna. Siin tuleb koguda kaarte koos võitlejatega ja neid kombineerides luua veelgi võimsamaid sõdalasi, kes seista vastu kurjusele, mis on võlumaa vallutanud.

Enne kui hakkate mängu Merge War mängima, mõelge endale nimi ja valige kangelase välimus. Pärast mittepealetükkiva lühikese õpetuse läbimist võite hakata iseseisvalt mängima.

Kõige parem on keskenduda alguses mängumaailma uurimisele ja ressursside leidmisele.

Arendajad püüavad mitte lasta teil mängus igavleda, seal on midagi teha:

  • Koguge võitmatu armee
  • Ehitage oma kuningriik oma maitse järgi
  • Hankige ressursse ja haruldasi esemeid
  • Kombineerige esemeid võimsate relvade loomiseks
  • Vallutage uusi territooriume, et saada veelgi rohkem võimalusi

See on väike nimekiri asjadest, mis teid mängus ootavad.

Ühendage draakonid ja muud olendid oma kuningriigis nii, et luua võimsaid sõdalasi. Moodustage oma armee ja vaadake selle võite.

Hankige eepilise tasemega võitlejad, mida vaenlase üksused ei peata. Kuid selleks peate täitma palju ülesandeid, nii süžee kui ka kõrvalülesandeid.

Looge fusioonmaagia abil majesteetlikke losse ja muid ehitisi. Mida keerulisem ja suurem on struktuur, seda rohkem elemente tuleb selle ehitamiseks etappide kaupa ühendada.

Eepilise armee loomiseks kulub veelgi rohkem haruldasi ressursse, maagilisi olendeid ja aega.

Loo võitmatu meeskond ja tõuse kaardipakis, mis sellest koosneb. Kõige võimsamad loitsud avatakse ainult viimastel tasemetel.

Iga lahing mängus on väike malemäng, mida teie sõdalased peavad mängima. Vaadake, kuidas toimuvad uskumatult suurejoonelised lahingud kõige ebatavalisemate lahinguüksuste osavõtul.

Ärge unustage mängu iga päev kontrollida. Selle eest autasustatakse teid väärtuslike kingitustega ning nädala lõpus, kui te päevi vahele ei jäta, saate veelgi heldema auhinna.

Pühade ajal võid saada eksklusiivseid auhindu ja kaunistusi. Muul ajal ei pruugi see võimalus enam saadaval olla.

Mängusisene pood võimaldab teil osta ressursse ja esemeid, mida vajate pärisraha või mängusisese valuuta eest. Selles sisalduvaid pakkumisi uuendatakse regulaarselt, sageli on kampaaniaid ja müüki uskumatute allahindlustega. Kulutades väikese summa, saate mitte ainult hõlbustada mängimist, vaid ka toetada arendajaid, kes on mängu investeerinud.

Üsna sageli antakse välja

mängu värskendust. Nad lisavad uusi kangelasi ja esemeid, lisaks tehakse muudatusi ja täiustusi.

Saate Android-s rakenduse

Merge War tasuta alla laadida siit, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakka mängima kohe ja loo tugevatest võitlejatest koosnev meeskond, kellele ükski kurikael vastu ei saa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more