Järjehoidjad

Ühendage nõiad

Alternatiivsed nimed:

Merge Witches on mobiilplatvormidele mõeldud mäng üksuste liitmise kohta. Siin näete esmaklassilist koomiksigraafikat. Muusika aitab parandada teie tuju, kui sellega on midagi valesti. Mängu tegelased on hästi häälestatud.

Kunagi elas taevane linn, kus elasid head nõiad, kuid ühel päeval, kui miski ei ennustanud probleeme, ründasid seda kurjad koletised. Nad hävitasid kõik hooned ja tegid võimsa loitsu kõikidele asula elanikele. Iidne legend räägib, et ühel päeval leitakse päästja, kes loob linna veelgi paremaks, kui see oli, olles varem elanikke pettunud.

Sa võid olla see päästja, kuid sind ootab ees palju asju:

  • Avastage piirkonda ja hajutage needuse udu
  • Koguge
  • ümber hajutatud ressursse
  • Looge edasijõudmiseks tööriistu
  • Kaotatud hoonete taastamine termotuumasünteesimaagia abil
  • Hajutage linna elanikke, suhtlege nendega ja täitke nende ülesanded

Kõike korraga on raske teha, kuid aja jooksul, pärast heade nõidade lummamist, saavad nad teile nõu anda ja huvitavaid auhindadega ülesandeid anda.

Pole vaja taastada nõiutud maailma sellisena, nagu see oli. Kõike piirab ainult teie kujutlusvõime, muutke see paremaks.

Koguge erakordselt armsaid lemmikloomi ja kuna maailm on maagiline, saate nendega suhelda ja isegi võtta neilt täiendavaid ülesandeid, mis toovad teile palju kasu.

Mängus ootab teid huvitav süžee.

Mängumaailm on tohutu, paljud maad ootavad, et saaksite nende kohalt needuse udu hajutada ja nad vabastada.

Seal on umbes 300 taset, kus saate esemeid kombineerida, et luua üle 400 ainulaadse objekti. Lisaülesannete hulk on muljetavaldav, neid on üle 600.

Nagu võite arvata, on Merge Witchesi mängimine huvitav ja põnev.

Saate mängus vabalt liigutada kõiki objekte, isegi taimi. Andke maailmale välimus, mis sobib teie disainieelistustega.

Külastage mängu iga päev, täitke igapäevaseid ülesandeid ja hankige selle eest kingitusi. Iga nädal ja kuu saate veelgi rohkem auhindu, kui te ei jäta ühtegi mängupäeva vahele.

Ühendage oma Facebooki profiil, et saaksite oma sõpru mängu kutsuda.

Osalege eriüritustel, mis on pühendatud hooajalistele pühadele või muudele olulistele kuupäevadele. Nendel võistlustel ootavad teid ainulaadsed auhinnad ja temaatilised kaunistused.

Mängusisene pood võimaldab mängijatel osta dekoratiivesemeid, kasulikke esemeid ja ressursse. Ostu saab sooritada nii mängusisese valuuta kui ka pärisraha eest. Kui otsustate kulutada väikese summa, avaldate sellisel viisil ka tänulikkust arendajatele nende tehtud töö eest.

Püsige lainel, et näha iga uue versiooniga rohkem armsaid tegelasi ja skine. Lisaks suureneb mängumaailma pindala.

Saate Android-s tasuta alla laadida

Merge Witches, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installi mäng kohe, armsad nõiad ootavad juba oma päästjat, võib-olla oled see vaid sina!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more