Järjehoidjad

Ühendage kuningriik

Alternatiivsed nimed:

Mergest Kingdom on puslemäng objektide liitmise kohta. Mängus näete kaunist koomiksigraafikat ja ebatavaliselt üksikasjalikku maailma. Muusika on rõõmsameelne ja meeliülendav, häälnäitlemine on hästi tehtud.

Hakkate Mergest Kingdom mängima kohe pärast seda, kui olete läbinud lühikese õpetuse, mis näitab teile, kuidas mängida, ja selgitab reegleid.

Mängul on süžee ja tase tasandilt läbides saate huvitava muinasjutu liikmeks.

Siin on palju teha:

  • Reisige maagilises maailmas
  • Meisterdage esemeid ülesannete täitmiseks ja tööriistu takistuste ületamiseks
  • Kaabakate ja koletiste võitmiseks, kellega võite kokku puutuda, looge kangelasi termotuumasünteesimaagia abil
  • Ehita endale maja, sisusta selle sisustus
  • Kasvatage aeda ja hoolitsege selle puude eest

Mängus ei ole aega igavleda, kuna ülaltoodud loend sisaldab vaid lühikest nimekirja huvitavatest ja põnevatest asjadest, mis teid ees ootavad.

Enne alustamist vali tegelane, keda soovite mängida.

Valikuid on mitu:

  1. Berington jääkuningas, kellel on lugematu arv aardeid
  2. Kihvhambaline uskumatu loomakasvataja
  3. Margelot surmavate pistodade ja lukkude omanik

Igal tegelasel on oma iseloom ja ajalugu, mida saate mängides õppida. Nagu tavalistel inimestel, on ka igal mängu elanikul oma ainulaadsed oskused ja nõrkused. Kaaluge seda.

Lisaks loetletutele on mängus palju teisi sama huvitavaid kangelasi.

Muutke muinasjutusaar oma koduks, kohandage seda nii, nagu teile meeldib. Kombineerige mis tahes esemeid, et saada kõike, mida vajate.

Looge uut tüüpi olendeid, millest igaüks on kordumatu ja jäljendamatu.

Avastage kuningriigi uusi maid, et leida rohkem esemeid ja hankida ressursse, et luua kõike, mida soovite. Need on väga suured territooriumid, kõikjal külastamiseks vajate palju aega, mille kulutate huvitavate mõistatuste lahendamisele ja ülesannete täitmisele.

Teie koduks saab maagilise aiaga terve linn. Ainult teie otsustate, mis see saab. Ehitage maju oma maitse järgi ja sisustage nende interjöör. Istutage aeda kõige eksootilisemad taimed.

Tule mängu, et külastada regulaarselt oma maja ja saada iganädalasi ja igapäevaseid sisselogimisauhindu.

Külastage mängusisest poodi, kus on suurepärane sortiment, mida uuendatakse iga päev. Osa seal esitletavast kaubast on saadaval mänguvaluuta eest, kõige väärtuslikumad pakkumised on traditsiooniliselt ainult pärisraha eest.

Pühade ajal on suured allahindlused. Lisaks saate sellistel päevadel osaleda võistlustel ja saada ainulaadseid auhindu, mis on saadaval ainult sellel perioodil.

Uuendused toovad mängu pidevalt midagi uut. Rohkem alasid kaardil, uusi kangelasi ja veelgi rohkem ühendatavaid elemente.

Saate Android-s rakenduse

Mergest Kingdom tasuta alla laadida, klõpsates sellel saidil oleval lingil.

Installige mäng kohe, et pääseda vapustavasse draakonite, nõidade ja rüütlite maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more