Järjehoidjad

Metal Gear Rising: Revengeance

Alternatiivsed nimed: Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear Rising: Revengeance mäng, mis tuli välja 19. 02. 2013 Ja vabastamist mängu PC võttis peaaegu aasta 09. 01. 2014 kui Steam. Uus Metal Gear mäng, mis töötati välja firma Platinum Games, mis on autori üks parimaid slashers täna. Lisaks sellele loodi koos Kojima Productions. Selle tulemusena saame arvutimäng, mis hävitab kõik tuntud kaanonid slashers ja tutvustab uut mitmekihiline võidelda süsteemi. Kui soovite lugeda siit Metal Gear Rising: Revengeance läbi, see ei ole lihtsalt näha kriitikute seisukohta, et Metal Gear Rising: Revengeance - ei ole mitte ainult uskumatult järsud tegevus fantastiline universum, kuid järge vaimus kõik salvestatud mängud viisil ja pikemaid dialooge codec, samuti tuttav tähemärki ja lõhnas esialgne seeria. Just Revengeance - on spin-off, kui sa ei ole teatud tingimustel - näiteks, mida tähendab filiaali peamine storyline koos oma unikaalse stiili.

Mängu mehaanika on ehitatud kahele sambale. "Esimene vaala" - lugu liin ja tootmine ", teine ​​vaal" - ta slashers stiil Bayonett. Peategelane on tavaline massiiv rünnakute ja nn Blade režiim. Tõmmates vallandada, gamer võtab oma iseloomu selles olekus, ja kohe ümber see aeglustab aja ja Raiden ilmub manööverdamisruumi.

Öelge mulle, muul arvutimäng, võid vabalt joosta vertikaalse seinad hiiglane kõrghooneid ja tormasid kohe sind raketid, ja isegi nikerdama vaenlased, helikopterid ja hiiglane robotite tükki? Lõppude lõpuks, kui relv mängus kibermechi, katanas ja igasuguseid erinevaid tera. Just Metal Gear Rising: Revengeance pc

Oskab kasutada tosin relvi. Kõik tulirelva kangelane meie mäng ei märganud.

Peale tavaliste režiimi rünnakud on mõõk, mis on võimalik kontrollida tänu loob õige kinni. Selles režiimis rünnak on palju rohkem hävitav. Kui te vobodnom režiimi kontodel vaenlased, siis antakse Points "zandatsu", mis jaapani keeles tähendab "Lõika ja võta." Need punktid on väga oluline, sest see võimaldab taastada mitte ainult tervist, vaid ka skaalal mõõk tasuta, eemaldades vedelikku surnud cyborgs selg. Lisaks Metal Gear Rising: Revengeance PC on topelt matšeete, mis on seotud teatud liiki käärid. Niisiis, nad saavad täis ja nad eemaldada raudrüü suured vaenlased. Samuti on üsna haruldane mängu relva nimetatakse sai, mis näeb välja nagu väike Trident pistoda ja võimalik tõmmata teil vaenlane ja siis liikumisvõimetuks vaenlane elektrilahendus. Pealegi, relvade, mis viitab korduva, on mitmeid kombineeritud rünnakute kasulikke omadusi.

Kui sa ei ole veel otsustanud, kas sa ei Metal Gear Rising: Revengeance download, siis soovitaksin teil taotleda internetis Metal Gear Rising: Revengeance Video, nähes, et teil on lihtsam teha otsus. Paljudel videos näete boss lahinguid. Ja Metal Gear Rising: Revengeance ülemused ka uskumatult kvalitatiivselt Platinum Games. Lisaks on pärast lahinguid boss Raiden saab uue relva tohutu purustava jõu ja uskumatu kiirusega, samuti muud eripära.

Külasta ka ametlikku mängu kodukale, alla laadida mängu ja saada naudingut sellest. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more