Järjehoidjad

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain

Alternatiivsed nimed: MGS 5 The Phantom Pain

Metal Gear Solid 5 Phantom Pain: Snake naaseb.

Kui 2012. aastal kuulutati mängu Metal Gear Solid 5 Phantom Pain, siis seda esindas Dick Moby Studio, mis oli veel teadmata. Kuid fännid püüdsid kiiresti ühendust eelmise Metal Gear seeriaga ja Joakim Mogren (Joojim Kojima anagrammist) - stuudio direktor kinnitas, et uus osa on loomulik jätk varasematele lugudele.

1. 03.2015 käivitas Kojima Productions oma veebilehel taimerit ja 4. märtsil ilmus teavitusvideo koos sõnumiga, et Metal Gear Solid 5 Phantom Pain võib alla laadida 1. 09 2015 populaarsetele platvormidele:

  • PC (Windows)
  • PS3
  • Üks Xbox
  • PS4
  • Xbox 360

Mängu mängitakse mõnevõrra unustatud žanris stealth action, kus toimingud seisnevad märgi märgatavas liikumises ruumis. Tema ülesannet ei ole vaja avastada, ja ta varjab, varjud ulatuvad kattekihist katta, samal ajal nii vaikselt kui võimalik, hävitades vaenlased, püüdes mitte avastuda, et missioon ei õnnestu.

Nagu mängudes, eelistavad nad tihti tegutseda ülbe, avatult ja kohutavalt, sundides kangelast realistliku reeglitega vastuolus ja täitma hämmastavaid stunte, kui varjatud tegevusi on harva kasutatud. Sellele žanrile võib omistada vähe tooteid ja Metal Gear on üks väheseid, kes seda jätkuvalt edukalt arendavad.

Metal Gear maailma omadused.

As palju õnnestus alla laadida Metal Gear Solid 5 Phantom Pain, nad said teada, et tegevus oli kujunemas perioodil, mil kodusõda piiril Zaire'iga ründas Angolas ja Afganistanis osalesid Nõukogude väed sõjategevuses.

Metal Geari kümnes episood oli esimene, kus oli avatud maailm, kus kangelane võib vabalt liikuda, kui ta mängijale meeldib. Tõsi, on mõningane piirang, kui tegelane täidab missiooni.

Snake'i juht, ta ärkas äkitselt üheksa-aastase kooma juures Küprosel asuvas Briti sõjaväebaasis. Sellest hetkest alates saadab Metal Gear Solid 5 Phantomi valu arvutisse uusi teste, mis annavad heldelt üle saatusest ja valamisest tingitud täppe, nagu oleksid nõudlikud nii paljudele annetatud aastatele, kus on häirimatu uni.

XOF-i kaupmeest tundus seda teadvat ja ootasid kaks nädalat, andes Snake'ile aega taastuda ja seejärel ründas haiglat, tappes mitte ainult personali, vaid ka patsiente. Snake tahtis ka ettevõtte jaoks õmmelda, kuid ellujäänud patsient, Ismael, sekkus. Üheskoos, püüdes põgeneda haiglast, ründavad neid põletav inimene, keda juhib kolmanda lapse psüühika. Nad kaaperdavad kiirabi, kuid sattuvad õnnetusse ja ärkates näeb Snake, et Ismael on kadunud, kuid jälitajad on tagasi tulnud. Siis on Ocelotiga kohtumine, mis aitab Snake'il põgeneda, kuid see on alles algus ja on veel palju eesistujaid ja kohtumisi.

The mäng on äärmiselt realistlik ja ilus, tasakaalustatud juhtimissüsteemiga, kes otsustas osta Metal Gear Solid 5. Phantom Pain kindlasti ei kahetse omandamist, eriti kuna see sisaldab vene versiooni.

süsteemi nõuet.

Site MGS5 kujutab endast fantomvalu kohta teavet minimaalsete ja soovitatud süsteeminõuetega, mis muudavad mängu protsessi mugavaks. Minimaalne mäng, et alustada mängu, kuid mida suurem on jõudlus, seda parem.

  • ОС: ainult 64-bitine / Windows 7/8/10
  • protsessor: Intel Core i5-4460 (3). 40 GHz). Aga parem: Core i7-4790 (3. 60GHz)
  • OP: 4 GB RAM (parem 4 GB RAM ja suurem)
  • Videokaart: NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB). Parem: NVIDIA GeForce GTX 760 * DirectX 11
  • Paik: 28 GB.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more