Järjehoidjad

Metroo: Exodus

Alternatiivsed nimed: Metro Exodus

Metro Game: Exodus osa universumist Metro 2033.

ukraina arendajat 4A Games, sensatsiooniline mängude seeria "Metro 2033", mida nad inspireerisid romaanidest D. Glukhovsky, rõõmustab jätkuvalt uute väljaannete fännidele. Aastaks 2018 on planeeritud eepiline laskja vabastamine juhtivast inimesest, kus on kõik õuduse ja salakavaluse elemendid. Metro: Exodus on täis tühja maastiku avatud ruumi ja koopaid. Seda saab mängida platvormidel:

  • Windows
  • PlayStation 4
  • PlayStation 3
  • Xbox One

Russia pärast tuuma sõda.

Tuumakatastroof juhtus 2013. aastal ja põhjustas katastroofilisi tagajärgi, ehkki üsna oodata. Nüüd on aasta 2036 ja kogu Vene Föderatsiooni territoorium on metsik tühermaa, kus elavad kohutavad mutandid.

Tegelane on endiselt Artem, kuid nüüd on tal abikaasa Anna, kellega olete juba tuttav nii kirjanduslikust versioonist kui ka eelmisest mängude seeriast. Nende kõrval on veel ellujäänuid ja nad koos muudavad Aurora auru vedurit, et sillutada teed ida poole. Nende sõnul on ikka veel võimalik alustada elust nullist, kuid ees on palju takistusi ja ohte.

Kui näitusel näidati E3, kuulutades, et Metro: Exodus on üsna varsti mängitav, muutus see paljude jaoks tõeliseks üllatuseks ja ma pean ütlema, et see on üsna meeldiv. Video ise pälvis tavaliste mängijate, kriitikute ja ajakirjanike tähelepanu. Ta nimetati kõige põnevamaks ja parimaks kõigi esitletud haagiste kohta ning paljud ütlesid, et nende jaoks oli see mäng kõige oodatum. Inspireeritud täidesaatva tootja D. toetusest Bloch tunnistas, et stuudio jaoks on see projekt kõige ambitsioonikam, mida ta pidi tegema.

Inspireeritud projekti mängu STALKER arendajatest pärast apokalüptilist maailma. Võttes aluseks idee, lõid nad lineaarseid tasemeid ja suuri avatud alasid. Samuti on juba tuttavate mehhanismidega märgatavad olulised muudatused, mis toovad kaasa ka värskete tundete voo.

Oma sõnadest ja teadaandest teadaolevalt võib järeldada, et toode osutus tõesti lahe ja Metro: Exodus allalaadimine on seda väärt. Varem kandsid kangelased hävitatud Moskva metroo läbi, kuid nüüd on nad otsustanud välja tulla, mistõttu muutub pidev muutus. Märkimisväärselt mitmekesistab maastikku ja asjaolu, et sündmused katavad aasta, mis tähendab muutust ilmades, aastaaegadel, kellaajal ja ka loomadel. Püüdes ellu jääda, peavad kangelased alati olema valvel, hoides maailma ümbruses silmist. Samal ajal hoolikalt uurida esemeid ümber, et mitte midagi unustada. Isegi seadme paarid võivad päästa elusid ja neid ei tohiks hooletusse jätta.

Alates Metro: Exodus mängida, saada valmis, et sündmused liiguvad kiiresti ja mängijad vajavad head reaktsiooni, võimet teha otsuseid kiiresti. Peamised vaenlased on loomad, kes on kaotanud endise võlu. Nüüd on see kohutav olend, mis on vere janu. Kui olukord seda nõuab, on ka teisi vargusi ja elu kergesti kaasavaid inimesi.

Metroo ajal: Exoduse mängijad peavad täitma palju külalisi, lahendama mõistatusi, võitlema vaenlase vastu. Üksuste valimisel saab neid kasutada teatud olukordades, kuid see on loomulik praktika. On jõudnud aeg minna läbi kohutava katastroofi poolt hävitatud maade avastamise ja proovida leida koht, kus elu taaselustaks. Kas kangelased suudavad teda leida? kindlasti, jah, sest siis nad on kangelased. See on just see, mis hinnaga nad õnnestuvad ja millal see juhtub ...

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more