Järjehoidjad

Metro 2033

Alternatiivsed nimed: Metro 2033

Metro 2033 - on arvuti mäng Ukraina stuudio 4A Games, lõi selle mängu žanr esimese isiku veeretaja 2010 samanimelise romaani D. Glukhovski "Metro 2033". Arendajad päris loominguline lähenemine protsessi töötlemise areenil. Nad otsustasid laiendada episoodide arvu ja lisama täiendavaid isolatsioonis.

Kui otsustate alla laadida mängu Metro 2033, siis hakkas mängima seda, õpid, et tegevus toimub pärast kolmanda maailma tuumasõja, mille järel kõik ellujäänud laskunud metroojaama mis iseseisvumist linnriigid, kelle ülesanne on sõjas Kommunistid ja fašistid kaupmehed. Sa tutvuda peategelane Andrew lihtne poiss elab metroojaama "ENEA" ja kogemata sattunud kummaline asjaolud. Stalker Hunter teeb teda väga oluline missioon ... Me ei jutustama lugu Metro 2033 mängu lahti teile ettearvamatu.

Metro 2033 mäng, kus on palju märke. Peale selle Artem

• Alexander "Dry" Sukhov - Artem kasuisa.

• Hunter - liige Order "Sparta".

• Jack - üks Artem.

Ja Bourbon, Han, Andrew "Master", Sasha, Ullman, Paul Maxim Komarov, Miller, Daniel, Vladimir, Boris ja Stepan.

Kui sa ei ole veel otsustanud, kas alla Metro 2033, soovitame teil küsida Internet Video Metro 2033, nähes, et te veenduge, et mäng on ilus graafika ja PhysX-mõju. Paljudel videos näete, kuidas imeline valgustus mängus on käivitunud väikeste objektide, õhkkond elanud-in maailmas.

Kui hakkad mängima Metro 2033, siis kulgeb tema siis paratamatult tekib eri liiki vaenlased. See mutant vampiirid, alati rünnata rühma, pede, kes samuti jaotatud rünnak. Ainult viimane on väiksem ja väga kiire. Tulevad pinnale, saab kohtuda sõidavad deemonid, ja veel seal on väga ohtlik mutandid - Guardians. Seal on teist tüüpi mutandid - raamatukoguhoidja, väga suur ja tekitab märkimisväärset kahju. Seal Nosach et rünnata sind peale tavaliste füüsiliste rünnakute ja isegi kasutada spetsiaalseid akustilise laine. Ja me ei ole loetletud kõik mutandid on ainult 15 liiki.

Koletisi suur mured oodata igasuguseid pätid ja kohal erinevate rühmade, kus Metro 2033 neli gangsterit, kommunistid, fašistid ja maandumiseks. Ka mainitud vaenlased saab kohtuda tunnelites ebanormaalne ilminguid.

Meil ​​jäi kirjeldus vaenlasi ja on selge, et nad peavad võitlema. Mäng on saadaval nende hävitamine, nagu seadmete ja relvadega. Sõltuvalt sellest, millist stiili valida, alates sõltub valik kostüümid. Need jagunevad standard stormtrooper kostüümid (raske raudrüü, kuid iseenesest on väga lärmakas ja seetõttu silmatorkav) ja stelsovye kostüümid (madal müra, kuid nõrk armor).

In-Game Metro 2033 relvi piisavas koguses. Tavarelvadega, on 14 liiki: nuga, relv, jobu (madala võimsusega masin käsitöö), Kalash, NE (silent võimas masin varustatud laser silmist), Doublet pumppüss, õhupüss Tihar kuue-shot haavli Uboynik, iglomet Helsing (võrsed nooled) avtodrobovik, elektriline relv Rail ja dünamiit. Aidata kangelased on kaks liiki relvi molbert, üheksa liiki varustuse ja kahte tüüpi armor.

Ma tahan öelda, et mäng Metro 2033 - on suurepärane esindaja oma žanr ja soovitame isiklikult kontrollima seda. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more