Järjehoidjad

Metro: Last Light

Alternatiivsed nimed: Metro: Last Light

Metro: Last Light mängu loodud žanr shooter 1. isik. See on järg mäng Metro 2033. Arendajad Metro: Last Light keeldus teda põhinesid sündmused teist raamatut D. Glukhovski. Otsustati teha mäng, mis on otsene jätk esimesele osale.

Kui otsustate alla Metro: Last Light, õpid, et peategelane teine ​​osa on ka Artem. Sel ajal tema peamine ülesanne - vältida kodusõda elanike vahel eri metroojaama. Arendades järge on tuvastatud 3 põhimõtetest:

1. Saving atmosfääri horror Metro 2033.

2. Mitmekesistada liiki relvi.

3. Parandada tehnoloogia Metro 2033.

Kõik ülesanded on täidetud ja on nüüd Metro: Last Light PC Artem pead praakima kaos, mis põhineb meetmete ja toimuvate ürituste Metro2033. Ei läinud mutandid ka võitlevad natsid ja punane omavahel. Ja kõik peame võitlema.

Boevki Metro: Last Light pakume skemaatiliselt jagada kahte liiki: tulistamine ja võitleb inimeste ja hunt igasuguseid koletisi. Tulistamine algas parimal et k ilmus arendajate lubadus õige füüsika objektid, samuti täiustatud AI. Sa näed, ja Tom on nüüd vaid kolm "trunk", igaüks neist saab pumbata või kasvades tulirelvi või abgreydiv selle järsem silmist.

Et suurendada pakutavate võitleb vastaste relvi Metro: Last Light on esitatud ka palju laiem. Relvad mõnikord läbinud radikaalse läbivaatamisega. Nüüd on võimalus saada eksklusiivne relv: RPK kuulipilduja 45 padrunit, muutmise Kalash AKSU püss snaiper VSSK "heitgaasi", kuus raudadega automaatne pumppüss Velopal.

Nagu näha, jäi parim püstolkuulipildujad, haavli-ja revolvrid, kuid lisas, snaiper vintpüssi ja miniguns. Ja see ei ole tehtud asjata. Praegu, kui te jääte Metro: Last Light mängida, siis kohtuda väga hirmutav mutant ülemused

OMedveditsa - karu mutant.

OGigantskaya krevette.

Orino emakas ghouls.

Tuleb märkida, et Metro: Last Light on üldiselt hea. See on väga professionaalselt valgustatud koopad ja tunnelid, täiuslik kuju tehtud märke. Tulevad pinnale, sademete, udu, muda on väga loomulik. Suurepärane hääl: kisades mutandid karjeid ja muid helisid väga maaliline ja usutav.

Aga kui sul on veel otsustamata, kas mängida Metro: Last Light, siis tuleb taotleda internetis Metro: Last Light video ja näha kõike seda, mida on rääkinud oma kogemusest. ja vaata kõik, mida on rääkinud oma kogemusest. No kahju tulevad mängu ametlikul kodulehel http://store. steampowered. com/agecheck/app/43160 /, registreerima seal ja sattuda vaimus mäng. Ja siis installida Metro: Last Light arvuti, et aru saada, mis emotsioone tekitada teile selles mängus. Proovige! Tehke seda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more