Järjehoidjad

Mesoliitikum

Alternatiivsed nimed: mezolit, metsosopran

Mesoliitikum Internetis - on shareware multiplayer rollimäng, kastes primitiivne maailm. Võite vaadata maailma silmade läbi mees, oli umbes 15 000 aastat tagasi.

Mängi mängu online mesoliitikum väga huvitav, sest loojad püüdnud taasluua loom maailmas eksisteerinud tuhandeid aastaid eKr. Kui sa tahad olla kingad primitiivne mees, ta on aega registreeruda konto, kuid enne vaatame, mida süsteemi nõuded esitada arendajatele.

Online mäng on brauseril mesoliitikum, st selleks, et mängida seda, sa ei pea alla laadida ja installida oma arvutisse lisatarkvara. Teil on vaja ainult internetiühendust ja Adobe Flash Player versioon 9 või. 0. parim brauser mäng on Google Chrome.

Registreerimine mesoliitikumiaegses mäng on väga lihtne ja ei pruugi olla vajalik, kui teil on raamatupidamise sotsiaalseid võrgustikke nagu Facebook, Mail. Roux ja klassikaaslastega. Kui ei ole, või kui soovite, et luua konto, mis ei ole seotud sotsiaalseid võrgustikke, registreerimise mesoliitikum nautida. Sinu ees on tükk pärgament loositakse kaks märki - tuleb valida sugu väikemees ja nimi anda. Siis Mesoliitikum online registreerimine palutakse sisestada oma parool ja e-posti kasti. Sul on ka vaja, et nõustute kasutaja leping ja kliki mängu.

Mesoliitikum online mäng algab sellest, et sa pead läbima esimene test, sest te, inimesed hõimu lapsed Tuff, 15 aastat vana, ja kui see on katse, muutunud täiskasvanud. Niisiis, sa oled "Pühendus jahimehed" - esimene paljudest mängude külalistele (eritööks). Edukalt rännakuid saavad kogemusi erinevaid trofeed ja hüved.

Karakteri kui sa mängid mesoliitikum, on selline huvitav arvnäitajaid

- Fed

Kurnatuse täis. Täie küllastustunde lisaaine iseloomu saab kogeda saada rohkem jõudu ja vähem tõenäolisemalt vigastada. Küllastustunde väheneb, kui te off-line. Iseloom võib toita toit ostetud Palaveri.

- Turism

See parameeter suureneb, kui sa ei mängi. Puhanud iseloom annab parandada kogemusi omandada.

Et mängida mängu online mesoliitikum, iseloomu peab olema üks kaevandustööstuse ameteid

  • Nülgimine
  • Gathering

Ja üks toodavad

  • Käsitöö
  • Processing
  • Nõidus

Olenevalt töö keerukusest, kasvab ja oma töö oskusi, millest on kasu nii mänguraha - hambad.

Selleks, et kaitsta oma vara ja lähedastega on saadaval kolme tüüpi relvi:

  • Easy: ax, klubi, kaitse - kilp
  • Heavy: saadaval koos 6 iseloomu tasandil, oda ja kaigas
  • Visati: Balls ja tema Rockets - bolas

Lisaks on teil erinev võidelda oskuste, mida saab osta kas treener või lahinguväljal, ja järk-järgult arendada. 6 taset on olemas erilisi andeid, mis aitavad teil kapten eriline võitlus tehnikaid.

Ajal lahing teise mängija saab kasutada erinevaid trikke, et võita

  • War Horn aitab rünnak vaenlase ala, kus võitlus on keelatud
  • Märgistus alkohol ja suur alkohol vahi teid kaitsta oma vaenlasi

Kui mängid mesoliitikum, siis on hea meel koos arenenud kaubandussuhted. Kas enampakkumisel osalemiseks ja ka hambad, osta teist tüüpi valuuta - kristallid.

Samuti on võimalik osta erinevaid riideid, mis on erilised omadused.

Mäng annab võimaluse liituda grupiga, näiteks või mammut jahtima lõbusam kulgeb ülesandeid. Mängijad rühmad võivad üksteisega suhelda spetsiaalses chat.

Kui tahad sukelduda ürgse maailmas, tunda kingad ürginimese jahtima mammut vosmitonnogo, siis olete jõudnud aadressile ja loomulikult nautida mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more