Järjehoidjad

Microsoft Flight Simulator

Alternatiivsed nimed: Microsoft Flight Simulator

Game Microsoft Flight Simulator - tsiviil lennusimulaatoril. Terve rea küsimusi, mis alustas oma ajalugu nii kaugele tagasi olemasolu 1970 teise aasta. Aga tootjad toota neid mänge kuulus ettevõtte Microsoft. Sea gameplay pakub lõbu ja jätab parima mulje.

Aga see ei ole veebipõhine mänguasi, nii et kui sul on avaldanud soovi mängida, pead alla laadida Microsoft Flight Simulator. Ehk alustamiseks on näha Microsoft Flight Simulator videod ja pildid, või vähemalt läbi lugeda teabe siin.

Game Microsoft Fly Simulator on väga reaalne alus. Põnev füüsika lennu ja seega raskendavad transpordi juhtimist saadaval ainult siin - lennukid. Mängus on igasuguseid lennukeid valida. Ainult siin:

• Real lennujaamades

• Ekspedeerimine toetus

• Autopiloot

• Ilmastikutingimused

• koolituskursus;

• luua mudeleid ja lennujaamades.

Real Lennujaamad - teil on ainulaadne võimalus mängida peaaegu kõik suuremad lennujaamad õigete andmetega, maastikud.

Ekspedeerimine toetus - kõik gameplay te toetate, nagu reaalses maailmas kohapeale teenust ja magus hääl teisel pool traadi.

Autopiloot - vajadusel saab liigutada, kui elu, automaatne.

Ilmastikutingimused - sa mööduda igasugu ilmaga. Ja veel parem. Mis siis, kui on olemas Interneti-ühendus, võite tulla reaalajas ilmastikutingimused.

Koolituskursus - nagu arvutimängu, Jätate algkoolitust sõltumatule lennatakse avatud taevas.

Loomine mudeleid ja lennujaamad - on ainulaadne võimalus. Selleks antakse teile kõik vajalikud.

Microsoft Flight Simulator mängu mängida ise on lõbus. Ainult siin, tänu suurepärase graafika, võite startida tegelikult olemasolevaid lennujaamu. Ja üldiselt näha üheski meie planeedil. Sest saab sõita nii madal ja kõrgelt hinnatud. Esimeses versioonis saab sõita otse kõrval Elfivoy torn või territooriumi kohal tihe džungel. Teisel juhul, muidugi, tegelikult kogu territoorium on omakorda mosaiigid, võibolla natuke ei ole piisavalt jälgida. Aga kui mõelda, kõik suured plussid on mäng, et see on vaid väike puudus.

Selle tulemusena on piloodid liituda meeskond ja luua virtuaalne lennufirma. Ja tegeleb ja kasvatamisest. Hea vabandus, et helistada sõbrale ja teha uusi.

Kuidas? Juba tunda tungi tunnevad võimu selle taevase ruumi?

Ja selle pead ainult külastada veebilehte ja Microsoft Fly Simulator mängu alla laadida. Püüdke teada taevase maailma ja maise maailma vaadata linnu silma.

Kuna kõik töötajad üle mänguasi investeerinud mitte ainult nende parima jõud, vaid ka hing. Ja kõigile fännidele lemmik.

Mine saidile. Siin ootavad oma välimust. Naudi mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more