Järjehoidjad

Might and Magic: Heroes. Kuningriik

Alternatiivsed nimed: Might and Magic Heroes of Might and Magic

Might and Magic: Heroes. Eesti - kehastus maailma tuntud online strateegia

Heritage samm kultus strateegia võrk laienes sai tasuta online mängu Might & Magic: Heroes. Kingdom. Kuid nüüd on see - reaalajas strateegia mäng. Algselt Might and Magic: Heroes Kingdoms Internetis lõpus 2011 mängu täielikult lokaliseeritud vene keelde.

Liitu mäng Might and Magic: Heroes. Ühendkuningriik ei ole mingeid raskusi. Et seda teha, on vaja minna ametlikul kodulehel mäng, kus sa pead vajuta punast nuppu, mis ütleb "Play". Siis pakutakse valikut kohustab osapooli (seal on 4). Might and Magic: Heroes. Kingdom pärast registreerimist peate täpsustama nime ja embleemi, mis on originaal kaardi teise sõdurit. Ärge unustage, et teie valitud sümbolid ilmuvad kõik teated saadate. Järgmine samm: sa pead mõtlema nime oma linna nimi ja välimus kangelane, kui unikaalsus - see on "pluss" oma tulevase hasartmängudest. Seejärel vajutage "Loo kuningriik," ja faas Registreeri Might and Magic: Heroes. Eesti - õnnestus!

Nii, Might and Magic: Heroes. Suurbritannia online-mäng, kus peamine vahend üle kuningriiki kangelased. Te saate rendi neid kõrts. Iga märk on oma kursusel, mis sõltub murdosa linna. Maksimaalne arv mängijale kaupleb - 3, igaüks neist võib olla kolm kuni viis oskusi. Mängi mängu Might & Magic: Heroes. Suurbritannia online tähendab - palju reisimist ja võidelda. Nende istungite te kohanud erinevaid esemeid, kuid ainult kaheksa neist saab olema iga märk.

Armee Might and Magic: Heroes Kingdoms Online - sõjalise võimu aluseks, mis koosneb rühmad - rühmad olendid sama tüüpi võitlevad koos. Sest lahing on mõjutanud nii omaduste kangelane ja kaitsevõime piirkonna ja linna, ilm ja esemeid. Mis imeline mäng Might and Magic: Heroes. Suurbritannia online, see on asjaolu, et sõltumata tulemusest lahingu kaotus väed on ainult 30%. See tähendab, et isegi kui võitlus hävis kogu oma armee, lõpuks sa "tagasi" 70% esialgsest sõjaväelaste arvu.

Et edukalt mängida mängu online Might and Magic: Heroes. Kingdom pead maksma suurt tähelepanu linna arengut. Lõppude lõpuks ei kavatse ressursse palkas armee ja kangelasi. Linn asub kesklinnas piirkonnas, mis koosneb 24 ruutu, inimese koletised. Võitu neile tagama juurdepääsu esemeid, 4 kaevandustes või lihtsalt vaba ruumi ehitamiseks. Structures anda boonust kaitse ja aidata arendada oma majandust.

Kui hakkad mängima Might and Magic: Heroes. Kuningriik, on oluline teada, et teil on tagatud viisteist kaitse rünnakute arendamiseks mängu ja linna kindlustamisse. Samuti ei ole valus, teades, et saate luua liit kuni 20 osalejat. Nende maa on lisatud ka liit, mis tagab tõhustatud kaitse saidile. Exchange ressursside vahel liidu liikmetele tavaliselt viib vastastikku kasulik, sest iga linn on kokku 4 oma miine, kuigi Might and Magic: Heroes. Kuningriik on 7 online ressursse (samuti algallikast).

In Might and Magic: Heroes. Kuningriigi kasutajad mängida maailma Aasan lõhestanud sõja vahel neli rahvad:

• Knights

• Demons

• necromancers

• Sorcerer

Peamine eesmärk iga mängija - taastada kord ja anda maailmale lootust heaolu ja rahulikku tulevikku. Seega ... minna, nautida kõiki eeliseid mängus ja võida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more