Järjehoidjad

Might & Magic Duel of Champions

Alternatiivsed nimed: Might & Magic Duel of Champions

Might & Magic Duel of Champions online mäng - tasuta veebipõhine mäng kaardi, on vaja kasutada strateegiat. Sa veetakse põnev fantaasiamaailmas, kus sa võitled mängijat nagu te ise, või näo välja tehisintellekti. Võttes komplekti kaardid, kuhu sellist tüüpi nagu üksused, sündmused, tegelased, ilm ja õnne, mida saab teha suuri asju. Tapa aitab õige taktika, lahinguüksuste lojaalne kokkulepe, oskusliku kasutamise magic ilm ja võime luua sündmusi, mis on käsi. Tõenäoline lugu Might & Magic Duel of Champions Online tundub tuttav. Kuna projekt firma Ubisoft Quebec loodud parimad traditsioonid interneti lõbus. Siiski ei usu, et mäng võib & Magic Duel of Champions on plagiaat liigne teemadel. See on palju funktsioone, mida saab rahuldada ka kõige nõudlikumatele kasutajatele.

Esimene asi, mida vaja tungida erakorralise maailm - see on Might & Magic Duel of Champions registreerimist. Kui olete loonud oma konto saab alla laadida klient. Väärib märkimist, et teile saadetakse e-aktiveerimisvõtmega teenuse UPlay. Kasutades link, siis avastad, juurdepääsu virtuaalse reaalsuse. Liitu mängu Might & Magic Duel of Champions - protsess on üsna lihtne. Hoolikalt täites kohustuslikud väljad (kasutaja nimi, e-posti aadress, parool, sünniaeg) ja kontroll, mis kinnitab vastavust eeskirjadele, võite olla kindel, et administratsioon kohe saata eespool kirjas. Nagu süsteemi nõuded, kuigi seda küsimust ei tüüta sind. DuelofChampions mäng selles suhtes ei ole kapriisne ja nautida gameplay on üsna võimalik, kasutades keskmise arvuti seadeid.

Niisiis, kui sa alustada esmakordselt uue maailma? Kuna teil saab mängida küljel üks olemasolevatest fraktsioonide alguses teha valik. Might & Magic Duel of Champions saab mängida osana järjekord Order või Inferno nekropol. Oleneb fraktsioon starter komplekt kaarte, mis teil on. Aga see ei tähenda, et te ei saa laiendada olemasolevaid erinevaid kaarte. Aja jooksul sa teenid raha (kuld või tihendid), mida saab kulutada oma äranägemise järgi. Näiteks omandamiseks kogu tekkide või üksikute komplekti kaarte. Soovi vlazhivat reaalne tähendab keegi ei võta sind selle eest. Niisiis, kui te ei soovi kulutada aega kogunemine mängu raha, osta uusi lahinguüksusi raha.

Kuidas juhtub võitleb? Tegevus toimub valdkonnas, mis on jagatud 16 positsioonide kaarte. Sa vooder auastmed väed, võttes arvesse asjaolu, et eri üksused täidavad oma ülesandeid. Archers, inglid, zombisid, Griffins, hellhounds, paladins, deemonid, skeletid loodud rünnak. Behind sõdurid on peategelane. Kui teil vähendada elu bar vaenlase kangelane nulli, jääb kaitseta. Sa peaksid tegema kõik võimaliku, et seda eesmärki saavutada. Aga ärge unustage, siin, et unistused ja oma vastast nii kiiresti kui võimalik, et saada teile. Tulemustest lahing ei mõjuta mitte ainult kasutamise kaardid ühikut. Mis juhtub võib oluliselt muutuda, kui aasta jooksul on kaardid õnn sündmuste või ilm. Tekitatakse ilm, mida ta ei oota, samuti aidata suurendada oma tugevust võitlejad või ravi vajadusel mõjutada üksuse. Ja mängida kaarte õnn ja ürituste peate veritsema kangelane näitaja nimega "saatus". Tänu Fortune kaardi saad võimaluse luua keskkond, mis ei ole eriti hindavad vastane. Tõepoolest, sel juhul sa muuta seda, mis toimub nende kasuks. Noh, juhul kaardid võimaldavad või võtta kaks uut kaarti tekilt või edastada vaja katse tõmmata hea kaart. See on eriti oluline kriitilistes olukordades, kui see hakkab tunduma, et sul pole midagi päästa.

Parameetri "saatus" ja iseloom on õnnistatud erinevate omadustega: tugevus, magic ja tervist. Hoolitse oma kasvu, avastada uusi võimalusi. Sul on ka arvata, et kõik kaardid tarbivad energiat. Niisiis, meil on vaja jälgida voolu ja ta hoolitseb kogunemine. Üldiselt mängu Might & Magic Duel of Champions peab väga hoolikalt. Lõppude lõpuks, üks vale liigutus võib Plunge sind kuristikku ja õigeid otsuseid lähemale kollaps vihatud rivaal.

Loomulikult oma koht maailma edetabel süsteem on seega edu näitaja. Nii et igaüks siin üritab taastada oma koht päikese käes. Muidugi sõltub palju õnne, kuid raske töö saab teha imet! Jah, mis mõtet vaielda kaua? Start mängib mängu Might & Magic Duel of Champions just nüüd ja näidata kõigile, mida nad on võimelised! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more