Järjehoidjad

Millidor

Alternatiivsed nimed: Millidor

Milidor Online (Millidor Online) - multiplayer online mäng žanr võib määratleda üldise strateegia. Lisaks online mängu Milidor sisaldab rohkem andmeid ja majanduslik simulaator ja isegi samm RPG. Teie kangelane on kapten kasvav ja paljutõotav perspektiiv impeeriumi, tema kohustuste hulka laiendada oma piire, tugevdada oma positsiooni maailmakaardil mäng maailmas. Online mäng Milidor mingil määral on läbimurre valdkonnas brauser mänge.

Register Milidor mäng on väga lihtne ja palju aega pead selle ära. Peate sisestama konto nimi, e-posti aadress ja parool juurdepääsu oma konto. Siis teie mail saadetakse teile teavet, mis Milidor lõpule registreerimise ja teie konto on aktiveeritud.

Huvitav omadus mängu arendajad on rahul meiega. Nüüd mängida mängu online Millidor saate kas sait brauseris või laadida spetsiaalne klient. Kõik see tähendab, et Millidor online mängu mängida, kus te saaksite kuhu tahad, ja kõik, mis on vajalik - arvuti koos internetiühendusega. Ahvatlev, kas pole?

Dünaamika arengu ja kogusuurus mäng universumis hullu rõõmu kõigile, kes otsustab süüvima maailma seiklus see mäng. Siin on kõik korraldatud nii, et mängu maailm on pidevas liikumises, kõik elemendid väikseimast kolossaalne pidevalt muutuv ja arenev, või halvenenud. Väga huvitav mäng süsteemi rakendatakse tasandamine. Iga mängija on konkreetsele arengule iseloomulik punkte, mida on vaja levitada algusest.

Ka iga märk on territoorium, mida tuleb hoida, et varustada ja arendada, siis on see sinu enda lossi, mis võib õigustatult kutsuda oma haven. Millidor online mäng mõeldud patsiendi ja tahtejõuline mängijad, sest ümber oma territooriumil venitatud kümneid või isegi sadu teisi. Ja iga kord, kui omanik ei ole mõelnud, et rikkuda oma vara, või isegi proovinud seda teha. Kaitsta vastu vaenlased on võimalik ainult siis, kui teil on olemas oma tugev ja vägev armee. Põhimõtteliselt armee - see on kogu elanikkond oma riik. Sõdurid oleks need üksused, mis on piisavalt laskemoona ja relvi oma arsenal. Tegelikult, nagu dünaamiline süsteem ajateenistuse tagab Teile suhteline ohutus olekus. Mängu mängida võrgus Millidor olla huvitavam kui liitute oma truu kaaslasega, ja siin on, miks.

Üks peamisi tugevusi mäng - see on liidud, mis võiks olla osa teie riigis. Kui praegune viis valitsev klannid te ei ole rahul, võite alati saada tõeline ja õigustatud juht omal. Lisaks mäng võib toimida palgasõdur. Seega teine ​​mängija satub allutamine oma omandit ja sa omakorda maksis talle teatud summa raha, kui hind rentides.

Sest igaüks, kes on kunagi unistanud tark võlur, mängu esitus kuus erinevat liiki magic. Kasutades neid lahingus, saad üsna märkimisväärne boonus ja oma võiduvõimalused kasv märgatavalt vaenlase üle. Või lõpuks, nende finantsolukord on alati võimalik parandada müügi kaudu paari kolme kerib või Potions, et olete teinud. Nad on, muide, päris korralik raha.

Tegelikult väga palju selles mängus seotud maagia ja nõidus ning see teadlikkus on peaaegu esimese minuti jooksul, kui hakkate mängima Millidor. Siin on näiteks teatud jõud on teatud hulk parameetreid resistentsuse erinevaid magic, noh, mäng ise on lihtsalt täis tippu erinevate müstiline esemeid, mis möllab sees tohutu iidse maagiline võim. Üldiselt mängus maailmas on Millidora viis mängitav võistlused: päkapikud, orkid, inimesed, päkapikud ja druids. Iga rassi arsenal on umbes kaks tosinat liiki hoonete ja mitut liiki väed, mida saab arendada, parandades nende tase.

Release seiklusja varitsemine sees! Registreeru ja mängima hakata Millidor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more