Järjehoidjad

Mini Mini talu

Alternatiivsed nimed:

Mini Mini Farm talu mõne RPG elemendiga. Graafika on lihtsustatud piksli stiilis, ka helikujundus on tehtud nagu klassikalistes mängudes.

Mäng algab naljaka väikese mehega, kes läheb uusi territooriume avastama. Ta kordab kampaanias pidevalt, et kunagi elab ta oma perega kuskil selles piirkonnas. Väikemees rändab läbi metsa ja kogub teel ressursse. See on sisuliselt koolitus. Mõne aja pärast näeb ta väikest küla. Iga elanik annab talle ülesandeid, mille eest ta saab münte, mille kogumise järel saab ta endale väikese maja osta.

Eluaseme soetamine – mängimine muutub lihtsamaks, kuid tööd on siiski vaja teha.

Mängus ootab teid palju huvitavat ja põnevat.

  • Kasvatage puid
  • Kasvata põllukultuure
  • Hoolitse loomade eest
  • Kaubandustooted
  • Maja sisekujunduse korrastamine

See on lühendatud nimekiri asjadest, mida teha, tegelikult on mängus palju huvitavamaid asju.

Peategelast ei ole teil raske kontrollida, ta on üsna iseseisev ja mõtleb kiiresti. Arvab kergesti ära, mida teha tuleb, kui ta on õiges kohas.

Lisaks toodete tootmisele peate uurima ümbritsevat maailma. Ülesannete täitmisega peate säästma münte, kuna maailm on jagatud tsoonideks ja uutesse kohtadesse pääsemine nõuab tasu.

Saate võtta ülesandeid selle küla elanikelt, kus elab mängu peategelane, või teadetetahvlitelt. Teadetetahvlitelt saad ülesannete eest heldemat tasu, kuid vahel saad raha teenida ka kohalikelt elanikelt.

Loomade eest hoolitsemine mängus on ainulaadne ja pigem vastastikku kasulik koostöö. Näiteks peab lehm maksma teatud summa münte, et tal lubataks teda lüpsta. Teiste loomadega juhtub kõik sarnaselt. Viljapuid ja -põõsaid saab istutada ka tasu eest, kuid hiljem saadav kasum on loomulikult seda väärt. Üks huvitavamaid tegevusi mängus on kalapüük. Kalapüük pole mitte ainult põnev ja hasartmäng, vaid ka tulus. Püütud kala müüakse automaatselt ja saate münte, mida on vaja sõna otseses mõttes kõikjal mängus.

Mängus olev talu on üsna ebatavaline ja ühendab vajaduse toota tooteid ümbritseva maailma uurimise ja uurimisega. See muudab mängu huvitavamaks ja ei lase sellel muutuda rutiiniks, kui sa lõputult samu toiminguid kordad.

Mõne aja pärast laieneb peategelase suhtlusringkond oluliselt, tekib aina rohkem võimalusi ülesannetega tõeliselt rikkaks saada.

Ta võib isegi romantiliselt kaasa lüüa ja luua pere, kus on palju lapsi.

Mängu aeg lendab meeldivates majapidamistöödes märkamatult. Pühade puhul korraldatakse erinevaid võistlusi. Toimuvad ka hooajalised üritused. Arendajad ei unusta mängu värskendada, lisades sellele veelgi rohkem funktsioone.

Kui järgite sellel lehel olevat linki, saate Android-s tasuta alla laadida

Mini Mini Farm.

Hakka mängima ja aita väikesel mehel tema unistus teoks teha, loo pere ja ela hubases talus kaunis looduses!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more