Järjehoidjad

Minion Rush

Alternatiivsed nimed:

Minion Rush on väga lõbus mäng armsate tegelastega, mida mobiilseadmetes mängida. Graafika, nagu sellistele mängudele kohane, on särav, koomiksistiilis. Muusika võib kedagi rõõmustada ja heliefektid loovad uskumatu atmosfääri!

Selles mängus ootab teid palju nalja:

  • Saage põneva tagaajamise ajal üle paljudest erinevatest takistustest
  • Valige peategelase riided ja varustus
  • Koguge marsruudi läbimisel boonuseid ja banaane
  • Vältige keerulisi lõkse, mis võivad teid palju aeglustada
  • Pane kurikaelad pahameelest nutma
  • Lööge võrguvõistlustel teisi mängijaid

Minion Rushi mängimine pole sugugi keeruline ja mäng annab teile palju positiivseid emotsioone.

Sinu ülesandeks on juhtida jooksvat minioni, põigelda lõksudest ja takistustest kõrvale. Koguge banaane, mis võimaldavad teil muutuda superminioniks, kes ei saa hoolida kõigist takistustest. See supervõime ei kesta kaua ja teid ootavad ees veel paljud katsed.

Arendajad on valmistanud palju võistluspaiku igale maitsele. Igal asukohal on ainulaadne välimus, takistuste ja lõksude komplekt. Seetõttu tuleb iga kord uuel alal võidusõidul osaledes olla võimalikult ettevaatlik.

Isegi kui ebaõnnestute, ärge muretsege, järgmine kord peaksite tõenäoliselt paremini hakkama saama.

Proovige kokku koguda kõik banaanid, mida teel kohtate. Need kaunid puuviljad võimaldavad teil õigel ajal oma iseloomu oluliselt tugevdada.

Kui olete kogunud piisavalt suurepäraseid värskeid banaane, saate võimaluse pääseda meistrivõistlustele, kus võistlete väärtuslike auhindade nimel paljude mängijatega üle kogu maailma.

Pühadel ja spordimeistrivõistluste ajal mäng muudetakse. Avatud on uued teemamarsruudid, kus võid võita ainulaadseid riideesemeid ja muid auhindu.

Igapäevase mängu külastamise eest saate igapäevaseid ja iganädalasi kingitusi.

Mäng ei lase sul igavleda isegi siis, kui viibid piirkonnas, kus pole wifit ega mobiilset internetti. Mõned mängurežiimid jäävad saadavale ka siis, kui mängite võrguühenduseta.

Mängusiseses poes saate laiendada oma tegelase riidekappi või osta muid kasulikke esemeid ja ressursse. Võimalik on osta mängusisese valuuta või pärisraha eest. Sortimenti uuendatakse, parem on poodi sagedamini külastada, et mitte allahindlustest ilma jääda.

Nende loomise eest hoolitsevad

arendajat. Mängu jaoks antakse regulaarselt värskendusi, mis toovad rohkem temaatilisi riideid, dekoratiivesemeid ja uusi erinevate teemade lugusid.

Mäng võib olla suurepärane meelelahutus transpordis ja mitte ainult igas vanuses inimestele. Kui hakkate mängima, on naeratus teie näol peaaegu garanteeritud.

Android-s saate rakenduse

Minion Rush tasuta alla laadida, järgides sellel lehel olevat linki.

Installige mäng kohe ja ärge laske käsilastel maailma lõbusamal võidusõidul ebaõnnestuda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more