Järjehoidjad

Ministry of War

Alternatiivsed nimed: Ministry of War

Ministry of War online - multiplayer veebipõhine strateegia mäng tasuta mudel. Üritused sees mängu maailma arendama reaalajas, nii et sul on alati võimalus sekkuda olukorda. Püütud keskajal, siis pea oma impeeriumi ja võtta arvesse ülesande teha kõik võimalik, et muuta see edukas. Tegema Titanic töö muuta oma välimust ja targaks ülem kajastada kõiki ohte ja võita teistelt, mis on halb.

To samm ajas tagasi, siis tuleb Ministry of War registreerimist. Kui konto on kohe võimalik luua karakterit ja minna täita teadmata virtuaalne elu.

Küsi, miks sa peaksid mängida Ministry of War ? Paljud põhjused. Esiteks sellepärast, et teil on ainulaadne võimalus võtta nii palju kui viis aja areng, nimelt Savage Vanus Dark Vanus feodaalne Vanus Castle Vanus [ _39_] ja Empire Vanus . Iga samm, mida saavad kõik võimsam ja enesekindel. Teiseks, teil on valida, mida saada. Sina otsustad, mida kõige sobivam kultuur. Rooma, Egiptus, Persia, või ehk Hiina? Kõik need tsivilisatsioonid oma eriline boonused, teatud elustiili, erilist väed. Civilization, mis õnnestub, siis tuleb viia maailma valitseda. Kui see õnnestub - siis jõudis kõrgeim eesmärk. Kolmandaks, kellel Ministry of War mängida, sa ei saa kunagi igav. Seal on nii palju erinevaid klasse lihtsalt ei anna teine ​​puhata! Sa pead olema ühendatud ja ehitus ning valige sõdurid oma armee ja hoolitseda lemmikloomad, mis lõpuks saab suurepärane abimees lahing, ja veel pidevalt kuiv pea üle millist strateegiat valida sama lahingu. Nagu loomad, nad on õnnistatud (kolm liiki) ja õnnelik majapidamises (ka kolm liiki). Suhteliselt sõdurid peaksid teadma, et tuleb hoolikalt valida, ja teha seda, mis on palgata võitleja, saad kohaliku kõrtsi. Noh, neljas mäng Ministry of War pakub näiteks väga palju erinevaid seadmeid, et kiusatusele proovida, kuidas see toimib ainult loll. Tehnika on jagatud neljaks kvaliteet. Igal tasandil on märgitud selle värv - valge, roheline, sinine, lilla - kõige võimsam seadmed mannetu võrra. Oh jah, ja see pole veel kõik! Mängimise ajal, võite leida liitlasi ja teha kujuteldamatuid asju. Liitumine gild - õige otsuse. Seda enam, et Ministry of War pakub seda tasuta kasu.

Tuleb rääkis täiendavaid eeliseid projekti. Mängus on palju mängu elemente, mis naudid naudinguga. Õpid kasutama võlvitud arhitektuuri kunst, kivi renessanss käsikiri salvei, koobalt maagi, raamat ülla esmasünniõiguse, passi Arcadia, šokk väed, rafineeritud kuld. Ületades üksteise järel viis erinevas vanuses, siis kogemus tohutu hulk põnevaid seiklusi. See tee algusest lõpuni võimaldab rongi kui vaimsete võimete ja füüsilise. Ole aktiivne ja kõik teil õnnestub! Lase oma ajaviide seda mängu on nauditav ja meeldejääv!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more