Järjehoidjad

Maailm Est

Alternatiivsed nimed: Este World

Populaarsed brauseri mäng Esteworld tuntakse paremini World Est online, pakub fantastiline maailm täis äärmise seiklustest lõbus külalistele ja spectacular lahingud formaat PvP (mängija versus mängija). Online mäng World Est stiil ja teostus on väga sarnane klassikaline žanr - mäng "Dungeons ja Dragons" (või "D & D").

Selle peamine eelis, siis on võimalik hinnata, kui alustada mängimist World Est, on täielik tegevusvabadus mängude meetodeid ja praktiliselt kättesaamatuks majanduslikult motiveeritud.

Miinimumnõuded süsteemile määratud arendaja, ei kohaldata arvutiseadistusest (büroo standard PC mängud sobivad suurepäraselt), ja millele tähelepanu pöörata töö brauseritega. Nimelt - enne kui hakata mängima mängu online World Est kontrolli oma brauseri (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera) - peaks olema lubatud ja küpsised lubatud JavaScript. Kui te ei tea, kus ja kuidas muuta mängu kodulehel on üksikasjalikke juhiseid iga brauser eraldi.

Niisiis, tehniline pool sõita luua konto. Liitu World Est on suur hulk soovitusi ja selgitusi. Siin maksimaalne kirjeldab võimalikke ebaõnnestumisi ja vigu, mida ei tohiks sõna loodud igati soodsad teie registreerimise mängu World Est oli edukas ja usaldusväärne. Noh, kui sa olla täpsem, siis on vaja hüüdnimi (nimi) tulevase iseloomu, oma postiaadress salaküsimust + Vastus ja mõned keerukas salasõna . Soovi korral võite täita vormi isikuandmeid. Lisaks World Est online registreerimine kohe tähendab valik rassi ja klassi kangelane . Sinu valik viis võistlussõitu ja kuue klassi .

Niisiis, rohkem võistlussõitu, kus saab mängida mängu online World Est. Esimene ja kõige populaarsem - see People . Peamine eelis see rass - tasakaalu oskusi ja võimeid. On neid, kes usuvad inimesed "middling", kuid see on lihtsalt trikk. Ja mis kõige tähtsam, mis on saadaval ainult inimestele, kõik relvad ja kogu klassi. Teine sõit - ta Elves mõistlik ja rahulik võlurid, võivad nad enda eest ise hädaolukorras, kuid kui võimalik, püüdke mitte kasutama agressiooni. Kolmas rass - Half-päkapikud - tulenes segamine inimeste ja haldjatest võistlused. Nad on tugevamad kui nende esivanemad, tuleneb asjaolust, et me võtsime neilt tugevaim kvaliteedi (omaduste). Funny race - Halflings . See pöialpoissi selline kiusab, oma käsitöö - väiklane varguse ja eelis - agility ja leidlikkus. Gnomes - viimane sõit, kõige canny elu mõtiskelu. Nad on võõras sõda või kerge käsitöö, nad on harjunud töötama ja ellu jääda arvelt eraldatud vahendid. Nagu märgiklassid, oma iseloomu saab muutuda Paladin või Warrior Ranger Druid või Priest Mage või Thief . Ainuke asi, mis tuleb märkida Est World online mäng, kus iga sõit ei ole kõik kuus klassi, nii et ole ettevaatlik oma valiku.

Huvitav, World Est mängida saab käivitada teise taseme, mis on vajalik, et tõhusalt levitada prillid omadustest ja edukas areenil lahingus ise saada algaja. Alates teisest tasemel teil on lubatud liituda kõik klanni. Lisaks on neljas tase saab juba luua klanni, mis võimaldab teil praktiliselt algusest tööle ainult oma maine.

Kõikidel eespool kirjeldatud mängu World Est Internetis avaneb suur ruum mängijat seikluslik reiside - erinevad maastikud erinevaid kõik elusolendid, Saladuslik saar täis üllatusi ja sünge Dungeons jne Nii arendada, võitlus, reisida ja saada palju muljeid see salapärane ja ebatavaline maailma Est.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more