Järjehoidjad

World Oksaroy

Alternatiivsed nimed: Oxsar Maailm, World Oxsar

Maailma Oxsar Internetis - on multiplayer veebipõhine online ruumi strateegia, kus mängija on laiendada oma impeeriumi ning suurendada mõju teiste galaktikate nimi peamine eesmärk - saada suureks universumis!

Oxsar World Internetis ei ole vaja installida mäng klient ja on saadaval iga brauseriga va Selles mängus saab mängida iPad2, iPad, iPhone, iOS ja Android.
Et alustada mängu, World Oxsar online registreerimine. Seda saab teha kahel viisil:
1) Kasuta sotsiaalse võrgustiku konto, nagu Facebook, Mail. ru, VK ja Klassikaaslased. Klõpsates ühel nuppudest sotsiaalsete võrgustike (tungivat vajadust, et kus on registreeritud konto) ja järgige läbida registreerimise protsessi mäng
2) vahetult mängu klõpsates "register" Avanevas aknas tippige vastavatele väljadele kasutajanimi, e-posti, parooli ja aktsepteerima lepingu mängureegleid. Järgmiseks kliki "Registreeri" nuppu seda mängu Registreeri Oxsar üle maailma.

Ja nüüd saate näha, mida mäng pakub Oxsar World Online. Lähen pärast registreerumist mäng, valides menüükäsu "Planet", kui nimetada tema planeedil. Ja minnes "Settings" saad määrata oma mängu interface (nahk mäng, tausta stiilis, laua stiilis kogum pilte üksused ja nii

Selles mängus mängija saab valida neid elukutseid: Universal (puudub spetsialiseerumine), Shakhtar Donetsk (spetsialiseerunud ressursside hankimine) ründaja (spetsialiseerunud rünnakute), kaitsetööstust (mis on spetsialiseerunud kaitse) ja Tankman (spetsialiseerunud mulgustamiseks võim) .

Saavutamise süsteemi esialgu läbida baaskoolitus. Lisaks on vaja ehitada päikeseenergia taim anda elektri ja soojuse meie planeedil.

Mäng on ressursse, nagu metall, räni, vesinikku ja Energy Autorid (saad osta neid päris raha). Iga uue arengutaset miine ja suurendab ressursse.
Metal - see on kõige odavam tooraine, kuid, kuid ta vajab rohkem kui midagi muud. Peamine element tugistruktuuride hoonete ehitamine ja laevad.
Silicon - seda ressurssi on vaja kõiki sõidukeid ja hooneid. Algmaterjali ehitamiseks elektroonikat ja sulamid.
Vesinik - seda ressurssi on vaja kütusena laevade peaaegu kõik uuringud, vaatad galaktikaid, samuti kasutamise sensor faalanks.
Energy - see on vajalik, et tagada energia kaevandused ja süntesaatorid.

Online mäng World Oxsar on Galactic vaheti - on koht, kus saab vahetada ressursse, mis on saadaval külluses on hädasti vaja ressursse.
Play online mängu World Oxsar olla tegeleb peamiselt erinevaid konstruktsioone hoonete ja kiiruse suurendamiseks hoonete ehitus, on vaja ehitada tehas robotid, mis on lihtne töö, ja mida saab kasutada ehitamiseks planeetide infrastruktuuri.

Storage metallist ja räni, vesinikku paakides laboratoorium, rakett silo, laevatehases kaitseministeeriumi taim ... ja palju rohkem, mitte vähem kui vaja hooned ehitatud arendamiseks oma impeeriumi.

Lisaks hoonete World Oxsar online mäng on suur arsenal kosmoselaevad, mis mõjutavad nende võimeid. See väike veoautod ja suured veoautod, Fighters ja Cruisers, Death Star Destroyer ... ja üldiselt valik on muljetavaldav! Defense arsenal on ka kõrgus. Siin ja Laser paigaldamine ja Rocket, Plasma ja Ion cannon, erinevate kilbid jms

Online mäng World Oxsar kasutab ainulaadset lahingu süsteemi ja simulaator lahinguid. Mängud Marketplace võimaldab kaubelda vahendeid, laevade ja esemeid teiste mängijatega. Ja teadustöö, mis mäng on praegu 20 liiki, võib avada uue tehnoloogia ja arenenud relvasüsteeme.

Mängi mängu online World Oxsar võimalik, osaledes üleandmise süsteem, meelitada uusi mängijaid mängu ja seda, et saada boonuseid. Võite liituda klanni (mis annab mõningaid eeliseid) või luua oma. Läinud Chat, saate vestelda teiste mängijatega.

Kokkuvõttes tahan öelda: Play World Oxsar saab olema väga põnev. Loo majandusliku ja sõjalise infrastruktuuri oma planeedi, ja minna koloniseerida teisi. Vallutada uusi star süsteemid ja galaktikad. Ma tuletan teile meelde kõik, mida vajate, et alustada mängides World Oxsar see Oxsar World Registreeru. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more