Järjehoidjad

Peegli Edge 2 katalüsaator

Alternatiivsed nimed: Mirors Age 2 Catalyst

Mirrors Edge 2 Katalüsaator: Battle Parkour.

Mirrors Edge of 2008 läbis plastilise kirurgia ja sisaldas uut toodet. Mängu Mirrors Edge 2 Catalyst täiustab endiselt arendaja-stuudio DICE ja kirjastaja Arts Electronic pensüstel õigeaegselt teatatud avaldamiskuupäeva 24. 05 2016. aasta ja teha mängijad platvormidel õnnelikeks:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PC

Mirrors Edge 2 Katalüsaatori allalaadimine ei ole veel võimalik, kuid saate eelnevalt tellida ja saada üheks esimeseks õnnelikuks, kes sukelduvad peeglite steriilsesse maailma.

Videote ja ametlike sõnumite põhjal on mäng maailma tähtsam. See ei ole lihtsalt parkouri mäng, vaid täiesti uus idee. 2015. aasta E3-st ilmusid esitlusel esitatavast haagisest mitte ainult vabastamise kuupäev, vaid ka mängufunktsioonid.

  • Avatud, õmblusteta maailm, millel on täielik tegutsemisvabadus
  • "Tuleviku visioon", mis tõstab esile võimalused tegevuseks
  • Tulirelvade puudumine põhitegelaselt, kõik lahingud on käsikäes
  • Vajalike ja teiseste ülesannete kättesaadavus

Sukeldumine mänguruumi.

Peeglite linnas vaatate läbi tüdruku Faith silma, kes edastab teavet otse klientide kätte, liikudes kiirustades linna, tehes peapööritavaid trikke. Tema jooksmine on kohaletoimetamisteenuse inimeste nimi ja ühel päeval saabub ta ettevõtte salajaset arengut teostava Elysiumi vandenõu juurde.

Boss Faith üritab tüdrukut peatada, kuid ta hakkab teda ise uurima ja nüüd on tema ülesanne mitte ainult kasutada linnaarhitektuuri uue liikumisviisi leidmiseks, vaid põgeneda oma jälitajast, kes püüavad valida artefakti, mis juhtus tema käes.

Parkouri katuste peamine sait, kuid oma kiire tempo võistlusel kasutab Faith kõiki võimalusi liikumiseks. See aitab õhukanaleid, kaableid, torusid, ääresid, võrku. Katustest avaneb see hoonete sisemusse ja see asub koopastes, kus see ei ole nii kristalne kui linna ülemises osas.

Ka avatud maailmal on mingil määral oma piirangud. Missiooni läbiviimisel avastab kangelanna järk-järgult uusi piirkondi kaardil, kuid avatud aladel vali ükskõik milline suund.

Skoro saate alla laadida Mirrors Edge 2 Catalyst ja teada saada, et Faith on relvastamata, kuigi tema jälitajad on hambaid relvastatud. Kuid tänu suurepärasele füüsilisele treeningule ei saa see ohupiirkonnast kiiresti lahkuda, vaid ka vajadusel võidelda käsikäes võideldes, mis võrdub sellega superkangelaste eliitiga.

kangelanna areneb missioonide käigus, näidates oma elavat iseloomu ja emotsioone. Peeglid Edge 2 PC katalüsaator tõotab olla dünaamiline, kiire ja ainulaadne. Paigaldage uued marsruudid ja uurige Faithi võimeid, et kasutada missioonide täitmiseks kaevandatud objekte.

Teil on erinevad ülesanded ja mõistatused ning saate valida krundi suuna. Osalege massi sprintide võistlustel, kus peate teatud punktist teatud punkti jõudma, näidates parimat tulemust. Ja Puzzle Hacking puzzle, peate ronida seista ise, avada ja märkida oma võidu, jättes oma märgis asemel ettevõtte propaganda.

Kokkuvõte.

Teatatud võimalused inspireerivad, veelgi huvitavamaks soov osta Mirrors Edge 2 Catalyst. Tulistamised, käigud, missioonid, ettevõtted, millel on salapärane areng, luurad inimesi, sädelev linn ja Mircors Age 2 stuntiparki, mis ootavad mängijaid uues mänguasjas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more