Järjehoidjad

Mission Against Terror

Alternatiivsed nimed: Mission Against Terror

Mission Against Terror Online - multiplayer sci-fi tegevus kliendiga tasuta mudel. See uimastamise esimese isiku veeretaja, mis annab palju põnevust. Töötanud arendamise projekti Kingsoft. Ja aastal 2010, MAT mäng ilmus Internet tänu kirjastaja - ettevõte CIB Net Station. Kuna selliseid funktsioone nagu tohutu arsenal erinevaid mängu transpordiliikide kasutamine ainulaadne seadmeid, missiooni Against Terror mängida tõesti huvitav. Kasutajate arv kasvab iga päev, ja täna võite saada üks neist. Et saada liikmeks seikluslik tegevus, siis on vaja ainult alla laadida missiooni Against Terror. Multifunktsionaalne mäng chat toob sulle rõõmu ja et sa ka avab juurdepääsu sotsiaal-alade - täiendav pluss. Tere tulemast virtuaalses maailmas, mis ei ole kunagi igav!

Enne kui hakkate mängima missiooni Against Terror, oleks tore teada saada, mis juhtub see fantastiline maailm. Arengud toimuvad kauges tulevikus. Seisavad vastakuti kaks külge. Üks neist üritab saada maailma ülemvõimu inimkond üleelanud ja teiste kaitseb õigust vabadusele ja soovib taastada, et maailma. Meeskond vabadusvõitlejad tunginud "väärkasutamist" ja on nüüd väga raske eristada oma. Ja veel mehed ei kipu minema provokatsioon. Mis on loo lõpp? Kui sa tahad õppida kiiresti liituda mängude ühendus.

Et saada gameplay, peate esmalt looma konto ja installida mängu kliendi arvutis. Mission Against Terror registreerimine ei võta palju aega, ja download protsess on üsna lihtne. No luksumine peaks tekkima. Kui esimest korda leiavad end tundmatu maailm, peaksime määratlema välimus oma iseloomu. Avatar süsteem võimaldab teil kohandada välimust kangelane, kuidas sa tahad. Aga te ei tohi unustada, et võitudega lahingutes Välis piisa. Tuleb olla ettevaatlik, hea varustus. Mission Against Terror mäng võimaldab teil kasutada erinevaid relvi. Saadaval 18 tüüpi esmane relvad, 3 tüüpi sekundaarse relva, 3 tüüpi külm relvad ja 5 tüüpi granaadid. Kõik see siis omandada spetsiaalne pood. Peaasi on see, et vahendid olid olemas, kuid nad peavad tegema käigus gameplay, täites mitmeid ülesandeid. Aga üllatusi ei lõpe. Mati Internetis võib omakorda oma vaenlast loomade (nt siga või kilpkonn), kasutades spetsiaalseid elemente. See on koht, kus sul on lõbus nii palju!

Võib olla erinevates olekutes. Valige, mis teile meeldib: üksikmõõterešiimis treeningurežiimis Team Battle, meeskonna ellujäämise, ellujäämise üksikmõõterešiimis, vallutus viis zombisid. Ja nii edasi, kuni tank lahingud. Proovige kõik liigid ja nende hulgas on kindlasti, mis on kõige armastas. Noh, laske käia! Õnne! Selles sõjas ei ole õnne ei saa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more