Järjehoidjad

Udu

Alternatiivsed nimed: Udu

Mist Online (Myst Online) - veebipõhine multiplayer online mäng, tasuta, mis on juba ammu armastanud korralik summa fännid sellised mängud. Online mäng Myst ja suured on eluaegne elanik veebipõhine roll mängudest, kuid sellest hoolimata ei ole ainult kaotab oma eriline kaebus, kuid hoopis vastupidi - on üha enam muutunud palju parem ja tõsisem, toote kvaliteedi osas. Online mäng Mist - see on tükk meeldiv aisting, mille inimesed pidevalt tõmmata maailma MMORPG.

Register Mist mängus ei võta sa kaua. Kõik, mida pead tegema - konto nimi, e-posti aadress ja parool, et tagada juurdepääs kontole. Niisiis, pärast paari minutit oma e-maili aadressi, saavad kirja, milles teatatakse neile, et registreerimine Mist üle.

Game Myst on ilus liides, mille üle disainerid töötanud hiilguses. Nii et kasutage seda hindavad nii algajad ja need, kelle jaoks see online mäng - ei ole esimene rekord.

Üks "rõhutab" mäng on see, et kõrgem iseloomu muutus mitte ainult oma mängulisi omadusi, vaid ka tema välimus. Ta kasvab, moodustades ning üha kangelaslik. Seega siis on alati võimalik kindlaks määrata ligikaudse taseme välimus teie vastane isegi enne lahingu algust.

Huvitav muidugi arendajad on loobumine palju juba igav lööb kehaosadele. Lahingu süsteemi, mis annab meile Mist online mäng on mingi segadus tavaliste võitluste ja omakorda põhinev mudel, mis põhjustab kaklusi on huvitav ja ettearvamatu. Mitte üks Duellid rikas võidelda osa mängust, see ette nähtud ka meeskondade võitlused, ja see tähendab, et oma olemuselt on väärt hoolikalt valida grupp või klanni liituda. Udu online mäng, mis boasts mitte ainult lahingu, kuid ka süsteemi pumbata oma kangelane. Tegelikult peaaegu puudub altkäemaksu klassi kui sellist.

Kõik mängus on kolm kombinatsioone teatud omadused iseloomu, mis määravad oma positsiooni lahingut. Kui sa kõva kaitsja, siis - agility ja vastupidavust kui sa lähemale vaimus rünnata stiili, siis on vaja keskenduda tugevus ja intuitsiooni. Seega arukalt ühendab taktika iseloomu areng aja jooksul arendada unikaalset võitlus stiil, mis sobib teile kõige paremini. Mist online mängu meeldivalt rahul arenenud majandussüsteem. On tavakasutaja see kajastub korralik summa võimalusi teenida nende pidamine ja hooldamine kallimale. Kõige lihtsam ja tõhusam võimalus - tootmine ja müük ressursse. Samuti võite teenida sama tootja tarnete erinevaid esemeid. Loomulikult pead tegema veidi rohkem vaeva, kuid kasu sellest tööst, on palju suurem. Mängu isegi näeb põnev võimalus osaleda loosimises, kuid selleks, et proovida oma õnne lihtsalt mängima hakata mängu online Mist.

Iga uue taseme oma iseloomu avab teatud osa mängust kohad, uued oskused ja võime kasutada võimsam relvi. Tegelikult oma arsenal, garderoob ja mäng kaardi laiendada sel määral, et see suurendab tase oma iseloomu.

Alates mängida mängu online Mist paljud mängijad väidavad, et see on chur keeruline ja raske mõista. Aga see on just see mäng rakendada järelvalvesüsteem: kolm esimest taset on kuni teil jälgida oma õpetajaid - on mängijaid, et teil on teadmisi gameplay. Jätkuv mängida Mist, kui jõuad tasandil neli, siis on võimalus saada liikmeks üks klannid. Üldiselt ruumi valik ei ole nii suur, kuid peaaegu kõik klannid mängus - väga tugev ja seetõttu peaksite tõsiselt kaaluma, kui sa ikka ei usu, et liitumine klanni kasu teile.

Öeldakse, et Mist mängida, mis ei ole ainult meeldiv, vaid ka huvitav - üks väheseid mänge, mida saab täieõiguslikult nimetada edukaks. Ärge raiskama, registreerima ja tunne, nagu kangelane!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more