Järjehoidjad

Udune kontinent: neetud saar

Alternatiivsed nimed:

Misty Continent: Cursed Island on huvitav mobiilistrateegia mäng. Mängul on ilus graafika, hea häälnäitlemine ja muusikavalik.

Sinu ülesandeks on tabada seitse salapärast aaret, mille merejumalad on maha jätnud. Legendi järgi muudab see edu saavutava valitseja uskumatult võimsaks ja tugevaks. Nende kõigi leidmine on väga keeruline, kuid iga leitud aare annab teile ja teie sõdalastele lisaoskusi ning varustab teie riiki ressurssidega.

Mängus on teil midagi teha:

  • Looge tugev armee
  • Kaevandamine
  • Täitke ülesandeid
  • Laiendage oma osariigi territooriumi

Teie otsustada, milline strateegia sobib teile kõige paremini ja viib teie impeeriumi eduni.

Lisaks peamistele looülesannetele on teil võimalus võtta veel, mis ei pruugi olla vähem huvitav ja võimaldab teil hankida palju kasulikke ressursse või võimsaid esemeid.

Ärge unustage oma kindlust arendada ja täiustada. See tugevdab kaitset ja suurendab kulla ja muude sama väärtuslike ressursside tootmist.

Arendajad on püüdnud tekitada teile soovi mängida mängu Misty Continent: Cursed Island iga päev. Siin ootavad teid igapäevast ja iganädalast sisselogimispreemiat. Pole vaja tervet päeva mängus veeta, piisab mõnest minutist, kui pole võimalust rohkem aega pühendada.

Aarete otsimiseks peate võitlema paljude kummituste ja muude kurjade vaimudega. Kuid veenduge, et sõdalased on alati valmis lööki tõrjuma, sest piraadid ründavad enamasti ootamatult. Neetud saare uurimine on äärmiselt ohtlik tegevus, ärge unustage seda.

Mõnda aardet pole vaja ohtlikel reisidel otsida, sest need on sõna otseses mõttes otse teie jalge all. Laiendage oma maade piire ning ehitage uusi kaevandusi ja karjääre, et saada regulaarselt väärtuslikke ressursse.

Mõne maa puhul peate sõdima seal elavate metsikute hõimudega.

Pidage meeles, et igal teie armee juhtide kangelasel on oma ainulaadsed oskused, mis antakse üle kõigile meeskonna sõdalastele, mõnikord aitab see lahingus palju.

Sepikoda võimaldab teil luua ja täiustada esemeid ilma oma varast lahkumata. Täiendage regulaarselt oma sõdalaste relvi ja soomust ning teil ei teki lahingute ajal probleeme.

Mängus võite leida palju uusi sõpru üle maailma ja isegi luua liidu, et täita ühiseid ülesandeid, millega te üksi hakkama ei saa.

Pühade ajaks on siin, nagu paljudes teistes mängudes, erivõistlused ja temaatilised üritused ainulaadsete auhindadega.

Mängusiseses poes on teil võimalus osta esmaklassilist valuutat ja muid esemeid, mis muudavad mängu teie jaoks mugavamaks. Arendajad on õnnelikud, kui tänate neid rahaliselt mängusiseste ostude tegemisega. Kuid see pole üldse vajalik, saate mängida päris raha kulutamata.

Misty Continent: Cursed Island Android tasuta allalaadimiseks võite järgida lehel olevat linki.

Hakka mängima kohe, seitse maagilist aaret ootavad kangelast, kes need üles leiab!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more