Järjehoidjad

Mobiilne kuninglik

Alternatiivsed nimed: Mobiilne kuninglik

mobiilne kuninglik arvuti - strateegilised lahingud fantaasiamaailmas

IGG-stuudio mäng Mobile Royal on juba pikka aega ennast tõestanud kui kvaliteetse strateegia koos aktiivsete lahingute elementidega. Saa üheks võimsa kuningriigi valitsejaks. Võitle igast küljest ründavate metsaliste hordid. Kasutage vaenlase võitmiseks oma strateegilisi ja taktikalisi planeerimisoskusi. Pidage meeles, et iga kaardil asuv kuningriik võitleb oma koha eest päikese käes. Kiirustage, kangelane, kõik on teid juba oodanud!

mobiilne kuninglik algus

Teie loss põleb, ma ründan metsalisi. Oodake Branori abi - see on paladiin, ta on lahingus erinev. Võtke ta teenistusse ja liituge lahinguga. Lahing toimub väikesel maatükil, kus teie üksused, mida juhtis kangelane, võitlevad üksuste ja vaenlase kangelasega. Võitmiseks peate nad võitma. Selleks võite kasutada ka ainulaadseid võimeid. Sa võidad, kuid vaenlane tutvustab mängu mängu Ifrit - võimast olendit, kes tulistab. Kasutage lüüasaamiseks kiiresti oma draakoni jõudu.

Pärast lahingut alustage linna ja lossi ümberehitust, sest loss on edu ja võti võti. Järgmisena minge ümberpaigutamise kivi juurde. Sealt leiate sarja lahinguid, milles võites võite kivid uute võimsate kangelaste kokkukutsumiseks. Me astume oma esimesse lahingusse. Valige oma peategelane ja ainulaadne võime, sel juhul draakoni tulise jõu kõne ja klõpsake nuppu "lahing". Lahing päkapikkude vastu, ilmselt tahtsid nad oma asju tagastada, segades meid röövlitega - nad on hullemad! Meie kangelane näitas ennast jälle suurepäraselt. Pidage meeles, et kangelased viivad teie sõdurid lahingusse, samuti abistavad varusid ja tugevdavad armeed. Proovige koguda võimalikult palju kangelasi, et saada eelis paljudes olukordades.

Proovige kutsuda oma teine u200bu200bsaori kangelane. Ta on preester ja saab suurepäraseks tervendajaks teie sõduritele. Kokku võib lahingusse võtta kuni neli kangelast ja mängus on neid 30. Neist kõige huvitavam:

 • Nekromantöör Skarliss annab laskuritele käsu - püüdis iga hinna eest kodusõda ära hoida. Kui tema katsed ebaõnnestusid, pöördus ta nekromantika poole, et anda oma rahvale ühine vaenlane, ühendades seeläbi teda.
 • Reginald, ratsavägi juhtinud rüütel - kuningliku perekonna liige, veetis oma lapsepõlve suurepärases lossis. Ta õppis riigi parimate mentorite juures, näitas üles erilist huvi mineviku konfliktide vastu. Ta üritab tõestada, et on oma kuninga vääriline pärija.
 • arhemoon Balthazar annab ratsaväele käske - keegi ei tea, miks pooldeemon Balthazar unenäost ärkas, kuid fakt jääb faktiks: tumeda maagia meister osaleb nüüd rahva ja metsaliste vahelises konfliktis.
 • Palgasõdur Isabelle käsutab nooli - kui deemonid tappisid lapsepõlves oma pere, lubas ta kätte maksta ja tegi sellest oma elu eesmärgi. Seetõttu võib temalt kuulda ainult ühte fraasi: "Ma tapan deemonid."
 • Atlas, golem, käsib ratsavägi - ainulaadne golem, kes armastas baaride laule kangelaste kangelastegudest. Ta mõistab, et tema kohus on kaitse ja õiglus. Tal on selleks selleks enam kui piisavalt jõudu.
 • Tanaka, ronin, käsutab jalaväge - võrreldamatut võitlejat, kes ei tunne hirmu, on alandlik ja ei tea aukoha hinda. Tema tõelised kavatsused on endiselt mõistatus. Kuid on ka ettepanekuid, et ta otsib endale väärilist juhti.

Iga kangelane on ainulaadne oma ajaloo ja oskuste poolest. Mõlemad on kasulikud üksikjuhtudel. Kombineeri neid targalt ja sul pole lahingus võrdset.

mobiilse royale ehitus

Lisaks lahingutele, peate oma linna uuesti üles ehitama mäel asuva lossi abil. Ja peate selle üles ehitama:

 • Lazareth - on vajalik sõdurite raviks. Täiendage teda, et suurendada korraga tervendatavate sõdurite arvu;
 • akadeemia - siin tehakse uuringuid, et teie linn saaks kasvada. Selle parendamine suurendab uurimistöö kiirust;
 • salvestusruum - kaitseb teie ressursse vaenlaste eest. Parandades seda, suurendate kaitstavate ressursside arvu;
 • kassa - võimaldab teil teha kristallide hoiuseid. Täiendage seda, et suurendada maksimaalset sissemakse suurust;
 • kasarmut - vajalik eri tüüpi vägede väljaõppimiseks. Täiendage neid, et suurendada samal ajal koolitatavate sõdurite arvu.

Need on peahooned, ülejäänud avanevad mängu ajal ja jõuavad teatud tasemele.

Mobile Royali allalaadimine arvutisse on väga lihtne. Piisab, kui hakkate oma arvutisse installima Bluestacks, installige seejärel mäng ja mängige otse emulaatorist.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more