Järjehoidjad

koletise saak

Alternatiivsed nimed: Monster Harvest

Monster Harvest on koletisefarmi mäng. Mängul on kena piksligraafika, mis rõõmustab klassikaliste mängude fänne.

Enne Monster Harvesti mängimist mõelge tegelasele nimi ja valige avatar, mis teile kõige rohkem meeldib.

Järgmisena saame kirja onult, kelle nimi on Professor Impulse. Milles ta ütleb, et tegi hiilgava avastuse ja suutis haruldaste nälkjate abil taimed armsa välimusega koletisteks muuta. Edu oli nii suur, et tema labori ümber tekkis väike asula. Tal pole aega oma vana talu eest hoolitseda, sest ta on pidevalt hõivatud uurimistööga ja kutsub talu eest hoolitsedes linnakärast puhkama. Kuna teie mängitav tegelane on linnaelust väsinud ja sõi, et ots-otsaga kokku tulla, siis linnas elades lepime kokku ja läheme onu tallu.

Teid ootab talus ees palju vaeva:

  • Puhastage ala prahist
  • Majanduse arendamine
  • Osta uus mööbel
  • Haljastus
  • Külastage kõrvalküla
  • Avastage koopaid ja koopaid
  • Avastage piirkonda

Kohale jõudes kohtume onuga. See on väga entusiastlik teadlane, ta näeb veidi hull välja, kuid näeb heasüdamlik ja naljakas. Seejärel pühendab ta meid asjade käigule ja õpetab talu juhtima. Töö pole keeruline, kasvatame köögivilju ja valmistame erinevaid toiduaineid. Vajaliku tehnika ja mööbli ostame lähedalasuvast külast. Ja kõige huvitavam on see, et me toome köögiviljadest ja puuviljadest välja koletised. Mõned neist olenditest toovad meile toitu, asendades kariloomi. Teisi saab kasutada sõidukitena, mis teeb mängumaailmas liikumise palju lihtsamaks. Ja kolmas kategooria on võitlejad, kes on meie kaitsjad koopasse uurimisel ning haruldaste esemete ja materjalide kaevandamisel.

Mängu võitlussüsteem ei ole keeruline, isegi kui teil hakkab lõpututest lahingutest tüdima, ei häiri see teid siin. Ihukaitsjate koletised teevad kõik ise. Kui ühel neist elud otsa saavad, astub asemele järgmine ja nii edasi.

Mängukalendris on küll erinevaid tähtpäevi ja üritusi, mille ajal kohaliku küla elanikud platsile kogunevad, kuid need üritused ei too kaasa eriti huvitavaid otsinguid ega ülesandeid.

Tegelikult on mängus kõige huvitavam uute koletiste tõugude aretamine, mis on üsna sarnased Pokemoniga. Neid saab siin luua kuni 72 tüüpi, nii et see hoiab teid pikka aega hõivatud. Ja ka koobaste uurimine võib olla lõbus tegevus.

Talu majandus ei ole eriti arenenud, kauplemisega ei saa palju raha teenida, sest kaupmeeste hinnad on madalad ja palju aega kulub müügiks mõeldud kaupade loomisele.

Monster Harvest tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil.

Ära raiska aega, hakake naljakaid olendeid, koletisi kasvatama ja ebatavalist farmi juhtima kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more