Järjehoidjad

Monster Hunter Rise

Alternatiivsed nimed:

Monster Hunter Rise on mäng, mis sukeldub teid idamaise küla atmosfääri. Graafika ei rahulda, kõik on kõige kõrgemal tasemel. Helikujundus on ka hea. Mängu põhiülesanne on peategelase arendamine ja tugevdamine, et võita tugevamaid vastaseid.

Saate valida kangelase välimuse ja soo, enne kui hakkate mängima Monster Hunter Rise'i.

Lugu algab külas nimega Kamura. Hooned ja tegelased näevad välja nagu oleksite Kaug-Idas. Kõik küla hooned on seestpoolt vaadeldavad. Atmosfäär näeb väga kena välja idamaises stiilis puithoonete ja traditsioonilistes kimonodes külaelanikega. Selle asukoha elanikud saavad anda teile väikeseid ülesandeid või teiega kaubelda ja isegi pakkuda erinevaid teenuseid.

Selle maailma elanikud elavad koletisi küttides. Peate sellega tegelema, eriti kuna need hiiglaslikud olendid ründavad regulaarselt küla. Koletise tapmisega saate hankida ressursse parema soomuse loomiseks ja relvade täiustamiseks, mis võimaldab teil valida järgmiseks sihtmärgiks veelgi tugevama vaenlase.

Saadaolevate relvade valik on üsna suur - 11 tüüpi. Igaüks saab valida endale sobivaima.

Sul on:

 • Kahekäe mõõgad
 • Bastards
 • Kilbid ja mõõgad
 • Topeltlabad
 • odad
 • Odad
 • Haamrid
 • Jahisarve
 • Visketeljed
 • Putukad
 • Power Blades

Igal relvatüübil on spetsiaalne võitlustehnika, nende arsenal on üsna suur, kõik näeb ilus ja suurejooneline välja.

Lahingusüsteem on väga mitmekesine. Mõne relvaga on võimalik isegi monstrum monteerida ja näiteks vastu seina lüüa. Spetsiaalse sööda abil on võimalik meelitada üks hiiglaslikest rivaalidest teise elupaika ja jälgida nende kahe hiiglase vahelist võitlust või isegi saduldada ühte neist, et teist rünnata.

Saate mängida ka tornikaitserežiimis, rünnates küla rünnanud koletisi erinevate katapultide, ballistade ja muude kaitseseadmete abil.

Saate liikuda maailmas ringi kaaslase seltsis, selleks võib olla ebatavalise välimusega kass või koer. Lisaks on koer omamoodi transpordivahend ja seda saduldades saate oluliselt hõlbustada oma liikumist erinevate asukohtade vahel.

Kampaania ajal võivad mõlemad kaaslased teiega kaasa reisida, kuid mitme mängijaga režiimis tuleb teil valida üks neist.

Mängus olev kampaania ei ole liiga pikk ja suhteliselt kergesti läbitav, kuid parem on sellest mängima hakata. See valmistab teid ette keerulisemateks mitme mängijaga lahinguteks ja õpetab kasutama erinevat tüüpi relvi.

Maailmas ringi liikudes ärge jätke ilma esemetest, mis teid lahingute ajal aitavad. Neil on erinevad omadused, need suurendavad rünnaku- või kaitsejõudu või võivad olla koletiste söödaks.

Monster Hunter Rise tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil.

Hakkake mängima kohe, et saada maailma tugevaimaks koletiskütiks, kes vajab päästmist.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more