Järjehoidjad

MonstersArmy

Alternatiivsed nimed: MonstersArmy

MonstersArmy Online - mitme mängijaga brauseripõhine strateegia mängude väljamõeldis žanr. Te leiate ennast maailmast, kus ei peatu vampiiride ja libahuntide vahelist võitlust. Sellega ühinedes peate võtma sõrmed enda kätte ja looma võimas koloonia. Teie loss ja varjupaik võitluses jahipidamise vastu. Muidugi pole keegi teine ​​tavaline inimene ja ei mõtle selle üle, mis temaga juhtus, võib nii juhtuda. Aga niikuinii ja kui hakkate MonstersArmy mängima sinuga, on see juba juhtunud. Kui olete rünnatud pimedas metsas, kui te järgite oma teed, kui olete tööl, siis ärkasite täiesti teistsuguse. Nüüd - sa oled janu verine liha. Igavene nälg paneb toime hiljuti nähtamatute ja vastikate nähtudega. Aga mida saate teha? Lõpuks isegi küsi ennast - ja võib-olla parem, et see kõik juhtus?

Mänguväljak on täis kuumade lahingute vahel sõdivate poolte vahel, uskumatute sündmuste, hullumeelsete seiklustest ja isegi väga raskustest oma kindluses oleva põllumajandusega, hästi ja hoolib sellest, kuidas oma tegelaskuju pumpama ja see nii lõhkuda. Ja kõik see on teile kättesaadav niipea, kui olete registreerinud MonstersArmy. Loo konto - üsna lihtne protsess. Vajalik on täita selliseid välju nagu e-posti aadress, kasutajanimi, parool (kinnitus), siis märkige kasti, võtaksite sellega vastu lepingu ja väljendas soovi saada uudiseid ning seejärel avas oma kirja ja avas saadetud kirja. Kiri on konto aktiveerimiseks link. See on kõik äri. On aeg nautida MonstersArmy Online'it. Muide, madalad süsteeminõuded võimaldavad seda teha peaaegu kõigile. Nii edasi!

Aga alguses peate otsustama, kellele ka soovite kuuluda. Vampiir - ainulaadne oskuste loomine öösel, libahunt - supermani kõrgendatud instinktid, mis on varustatud suure jõu ja kiirusega. Need vampiirid ja vehklejad võitlevad selles erakordses maailmas nende paremuse eest. Teie ülesanne on muuta oma valdus võimatuks, luua võimas armee, kes ei karda konflikti siseneda, vaid ka pidevalt uurima, ehitama ja uusi oskusi arendama. Teie volitused muutuvad üha muljetavaldavamaks ja te tunnete, et olete valmis tegelema. Ainult MonstersArmy mäng annab võimaluse kogeda unustamatu tunne!

Nii sa elasid ja sai tema tapjate reinkarnatsiooni. Nii palju mõtteid selle üle, kuidas ei, peaksite viivitamatult tegelema kiireloomuliste küsimustega. Mis puutub lossi, siis on tema territooriumil vaja ehitada palju erinevaid ehitisi. Muidugi mitte kõik korraga. Kuid järk-järgult ehitatakse kõik need objektid teie territooriumile. Ja inimesed ja kuld omakorda on üks kõige väärtuslikumaid ressursse. Kui te tunnete piisavalt tugevat ja arvate, et teil on piisavalt rikkust, siis keegi ei räägi naaberriikide rünnakuid rünnata. Ja ressursid on neutraalsete linnade väärtuslikud allikad. Nii et ärge istuge.

A kampaania, millel on kõik võimalused edu saavutamiseks, koguda muljetavaldav armee. Monster Army-mäng võimaldab teil luua ühikute rühmi, nagu eriüksused, õhusõidukiüksused, jalavägi ja kavalarühmad. Muljetavaldav? See on õige, peamine on tarkus, et seda kõiki hallata!

Mängimängu oluline osa - teadustöö. Need aitavad avastada erilisi võimeid. Vampiiride vähendamine Vereringe, paranenud lendamise võime, meelekontroll ja paranenud paranemine ning võlukeppide võime on järjestatud Nalapöörõhu vähendamine Lupin, Howling Hunt ja Paketi taktika. Proovige neid võimalusi saada, sest teie olete tulevikus! Nüüd jõuate mängule, et tagada rikas vaba aeg! Edu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more