Järjehoidjad

Mortal Kombat Komplete Edition

Alternatiivsed nimed: Mortal Kombat Komplete Edition

Game Mortal Kombat Komplete Edition - on uus loodu firmalt faytingovy - High Voltage Software. Kirjastajad on see mäng oli kahe ettevõtte ja Warner Bros Interactive Entertainment. Game Mortal Kombat Komplete Edition PC koheselt levinud üle maailma ning on võitnud maailmas populaarsust kohe pärast avaldamist. In Mortal Kombat Komplete Edition on rõõm mängida! Lõppude lõpuks, siin veedetud olulisi uuendusi: võidelda süsteemi on rafineeritud (combo süsteem streigid saada rohkem vaba) ja kõige olulisem innovatsioon - Super Meter. See skaala koosneb kolmest rajoonist, mis võib järk-järgult täidetakse sõltuvalt laieneva arsenal tehnikaid kangelane. Igaüks mängu tähemärki on üksteisest erinevad ainulaadne meetodeid ja šokk combo-seerias. Tuleb märkida, et versioon Komplete Edition PC iga mängija saab mängida klaviatuuri, kergesti kohandada vastavalt oma eelistustele juhtimine. Pärast võitlejad mängus ühtlustuma lahing, kus puuduvad reeglid ja seal on üks eesmärk - võita iga hinna eest! Selleks kasutavad nad igasuguste relvade ja magic trikke. Pole ime, et aastal mängib PC versioon, see tunnistati parimaks faytingovy mäng.

Räägime natuke mängu ja süsteemi nõuded, mis peaks olema oma isiklik arvuti. Mortal Kombat ilmus mitmel platvormil. On - Xbox 360 ja PlayStation 3 väljund toimus kevadel 2011. Tuleb märkida, et ainult restart mäng läks kasu projekt, sest paljud vead on parandatud mängus, kuigi viga ei olnud palju, aga see on hea märk! Muidugi, pärast vabanemist selle mängu arendajad on suur pluss - on uskumatu müük mängu ja sama uskumatu entusiastlik cheers kriitikud üle maailma - ei kahtle mängijatele. Digitaalne versioon mäng Komplete Edition personaalarvutid pidi välja tulema 3. juuli 2011 aastal. Aga kallihinnaline kasti ketas mängud, läks riiulid ja riiulid kolmanda augustil. Uskuge mind, mäng Mortal Kombat Complete Edishn on oma väga hea sõber ja kaastöötajad võitluses igavus. Nüüd peab helisüsteem nõudeid, mida on vaja, et osaleda selles mängus:

Selleks, et muuta oma arvuti suudab "tõmmake seda mängu, peab see vastama järgmistele nõudmistele.

- OS: 32-mine, Windows Vista, 7-ka, ka-8

- Protsessor jooksul ei järgmised omadused: Intel Core Duo, 2. 4 GHz või AMD Athlon X2, 2. 8 GHz.

- RAM vähemalt: 2 GB.

- Video või NVIDIA GeForce 8800 GTS või AMD Radeon 3850

- DX 10.

Et saada lisafunktsioone mängu ja nautida täielikku versiooni mängu, arvuti peab olema järgmine konfiguratsioon.

- OS-64-bit, Windows Vista, 7-ka, ka-8

- Protsessoris - Intel Core i5 750, 2. 67 GHz või AMD Phenom II X4 965, 3. 4 GHz

- RAM - 4 GB.

- Video-tase - NVIDIA GeForce GTX 560 või AMD Radeon HD 6950

- DX 11.

Mängus Mortal Kombat Komplete Edition ülemused liiga on olemas ja sa pead nendega tegelema. Pealegi, kui tegelased on vigastatud, nad tõesti veritsema riietus muutub kaltsud. Samal ajal mäng toimub suurepärase heli saatel: Taustamuusika on siin ja terav hüüab, originaal fraas.

Enne mängude hoolikalt, Mortal Kombat Komplete Edition video, pärast vaadates saad laadida Mortal Kombat Komplete Edition.

Soovime teile õnne! Ja ärge jätke edu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more