Järjehoidjad

Mortal Kombat X - Mortal Kombat 10

Alternatiivsed nimed: Mortal Kombat x

Mortal Kombat X: surmav võitlus.

. aprillis, nimelt 14. 2015. aasta seisuga, teine ​​legendaarse võitlusmängu seeria Studios NetherRealm stuudios - Mortal Kombat X. Samaaegne väljumine toimus erinevatel platvormidel: Microsoft Windows, samuti üks Xbox ja PlayStation 4. Paljud fännid on juba suutnud Mortal Kombat X-i alla laadida, et jätkata vanade tuttavate tähemärkide ja uutega, et luua uus lugu.

Te kohtute uuesti Sub-Zero ja Scorpio'ga. Maa ei ole veel Shao Kahni viimasest sissetungist taastunud, sest Alammaailma kohutavate olendite uus rünnak algas varjupaiga vennaskonna juhtimisel. Cage muutis oma tegutsevat käsitööd erirühmade meeskonnaks ning koos pime samurai Kenshi ekstrasensantsete talentidega, samuti Sonya Blade'iga suureks ja operatsioonimeeskond läks portaali, mis oli Raideni templi sissepääsuks, et leida Maa tugevuse allikas - Jin See üks.

But Sub-Zero, kellest sai taas mees, ja Scorpio ründab meeskonda. SWAT sureb, helikopter jookseb kokku. Sellest hoolimata olid kangelased õnneks ellu jääda ja portaali juurde pääseda. Kunagises templis seisavad Raiden ja Fujin silmitsi necromanceriga Kuang Chi'ga, vanim taandunud Jumal Shinnok, ja deemonite armee koos zombidega, mida on endised Maa kaitsjad muutunud. Harmooniliselt tegutses Cage ja Raiden suutsid Shinnoki enda amuleti lüüa, kuid nad kõrvaldasid ainult osa kõige uuemast ohust - Quan Chi jäi vabaks.

Kotal Kahni on Outer World uus isand, kellega Maa on sõlminud neutraalsuse kokkuleppe ja jätkab võitlust Alammaailma ja Milina mässuliste vastu. Kuidas sündmused edasi arenevad, õpivad mängijad, kui laadite alla Mortal Kombat X.

Personalid ja maailma reaalsused Mortal Kombat.

.Peale juhtivad tegelased - Skorpilna ja Sub-Zero, oleks mäng muutunud täiesti erinevaks. Samuti on huvitav kohtumine värske näoga ja autorid on tutvustanud uusi huvitavaid ja ebatavalisi märke:

  • Di Thief - putukate naine
  • Ebatavaline paar - Torr (hiiglane maskis) ja Ferrat (kääbus)
  • Cage Cassie - Blade Sonya ja Cage Johnny
  • tütar
  • Kotal Kahn - omab välist sarnasust asteegide sõja jumalaga ja seda kirjeldatakse kui äsja väljakuulutatud välise maailma keiserit.

27 veebruaril nägid uudiseid jälginud inimesed koos uute riikidega uusi kangelasi, näiteks Jacqueline Briggs, Kun Jin, Takahashi, Sindel, Milin, Rein, Herron Black ja teised. Märtsis ilmusid ekraanipiltides zombie kujutisele Sonya Blade, Kenshi, Cage Johnny ja Jax. 2016. aastal oodatakse uute nägude ilmumist: Bo Rai Cho, Nahk, Kolm-Borg ja Xenomorph. Nad on juba teatatud teises Kombat Packis.

Fightings in Mortal Kombat X arvutites töötatakse vastavalt võitlusmängu žanrile, kuid arendajad on neid uute lisanditega lahjendanud. Krunt on muutunud originaalsemaks ja võitlejad saavad olukorda suhelda, ümbritsevad objektid relvaks muutes. Neil on ka kolm võimalust duelli läbiviimiseks, mis on varustatud ainulaadsete tehnikate kombinatsiooniga. Skorpionil on näiteks Ninjutsu stiil, kus seda kontrollib kaks mõõka: Hellfire'i tule tehnikat ja põrgu - põhjustades alammaailma elanikke teda aitama lahingus.

Paigaldusomadused.

Mortal Kombat Xi saab osta erinevates versioonides standardist eksklusiivsesse. Igal neist on oma tähemärk ja mängutsoonid, mis põhjustavad teistsuguse hinna. Mäng on tõlgitud peamistesse keeltesse, sealhulgas vene keelde, ja selleks, et Mortal Kombat 10 alustaks ja mitte aeglustama, on vajalik CT:

  • OS: 64-bitine Windows Vista / 8/8 jaoks. 1
  • Vaba ruum: 36 GB
  • ОП: 3 ГБ
  • protsessor: Intel Core i5-750 2. 67 GHz või AMD Phenom II X4 965 3. 4 GHz
  • Videokaart: 512 MB DX11 toega (NVIDIA GeForce GTX 460 või AMD Radeon HD 5850)
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more