Järjehoidjad

Mount & Blade

Alternatiivsed nimed: Mount & Blade

Game Mount & Blade - suurepärane esindaja žanr RPG "nõukogude" ratsavägi eelarvamusi. Pole saladus, tema looming, arendajad, pere Yavuz tegi. Mängijad saavad tutvuda projekti kõikides etappides katsetamine. Muide, oma lava algas 2005. Samal loojad kunagi hetkekski unustada mäng, pidevalt arenev oma täiendusi ja uuendusi. Fännid žanr kohe märganud, et midagi valmistub ulatus - sobib ametlik esitlus mängu suuteline mängude maailmas. Koostoimed mängijad -, mis on ehk kõige targem lahendus arendajad, kes tahavad teha projekti inimesi!

Algus Mount & Blade mängida, nimelt luua välimus oma iseloomu ja teeb läbipääsu test, mille tulemused hakkavad sõltuma saatusele ja põhiomaduste kangelane, võite leida mõningaid sarnasusi Project Oblivion. Tegelikult on olukord palju tõsisem. Käesolev projekt kujutab endast rohkem kui tavaline RPG mänguasi. Ja kui me võrdleme mäng teiste projektidega, siis on see palju asjakohasem kasutada analoogiat Corsair või piraadid. Mis on tõsi, et erinevalt eespool M & B kõik tähtsamad sündmused kujunevast tugeval alusel.

Mount & Blade ajalugu toimub sündmuste territooriumil väljamõeldud maailmas nimega Calradia. Landscapes mõnevõrra meenutab keskaega. Kuid siin sa ei pea varjama kangutades koletised ja võidelda jube paha. Kõik mängu kaart koosneb viiest kuningriigid, kus korralikult vaatad tähelepanelikult, siis tuvastab Skandinaavias, mõned riigid Lääne-ja Lõuna-Euroopa, Venemaa, Mongoolia. Peategelane sõidab territooriumil Calradia saatjaskond. Ja see storyline on vaid väike osa suur ja keeruline süsteem. Kõike ei peatu korraks. On tähelepanuväärne, et Mount & Blade tähemärki (vähemalt enamik neist) on surematud. Nad ei saa rahuldada erinevaid muudatusi, kaob mõneks ajaks, läheb vangi, kuid mängijatele peaks teadma, et varem või hiljem nad tulevad tagasi mängu uuesti, vigastamata. Võib tunduda, et selline tsükkel tähemärki tüütu ja ebahuvitav, kuid see ei ole nii, vaid vastupidi - see aitab paremini kohaneda mängu, saades osa sellest (kõik ekraanil nägu midagi tuttav!

Mäng algab pärast saad laadida Mount & Blade. Erinevates kohtades oma kangelane antakse ülesandeid ja ülesandeid. Missioonid võib olla üsna erinevad raskustes taset - kas läbida kirjas, või mehe tappa nii õnnelik. Kui teiste inimeste tellimusi teil igav, võite proovida oma õnne kaubandus. Selle sündmuste käiguga, et sa ei pea kulutama tunde uurides märksõnad ja eriti kaubandus-, suuna valima tegevusala, ja siis mäng ise juhendab teid õigel teel.

Uurida kõiki funktsioone mäng võib olla rohkem, nähes kirjeldav video Mount Blade.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more