Järjehoidjad

MU PÄRITOLU 3

Alternatiivsed nimed:

MU ORIGIN 3 – RPG mobiilplatvormidele. Selles mängus ootavad teid uskumatult kvaliteetne graafika, hästi teostatud häälnäitlemine ja meeldiv muusika. Peate uurima tohutut avatud maailma, parandades samal ajal oma tegelase oskusi.

Enne mängu alustamist suunatakse teid toimetajasse, kus loote kangelase, kellena mängida ja mõtlete talle välja sobiva nime.

Järgmisena, pärast lühikest õpetust, algab mänguprotsess.

Mänguruumis ootab teid põnev teekond, kus on isegi hämmastav veealune maailm Atlantisest ja salapärasest Sky Cityst.

Lahingusüsteem on päris huvitav. Lahingud näevad tänu uskumatult kaunitele eriefektidele väga värvikad ja põnevad välja. Selles mängus on õppimiseks ja kasutamiseks saadaval palju erinevaid tehnikaid ja võitlusstiile.

Mida kõrgem on teie tegelase tase, seda rohkem lahinguoskusi saate lahinguväljal õppida ja kasutada.

Arendajad püüdsid muuta lahingud põnevaks ja ilusaks, selleks lisati mängu tohutul hulgal erinevaid relvi ja varustust.

  • Mõõgad
  • Kahekordsed mõõgad
  • Odad
  • Ambid
  • pistodad
  • teljed

Ja muud relvad.

Kõiki relvi saab muuta ja täiustada vajalike materjalide ja oskustega.

Ühe või mitme relva meistriks saamine võimaldab teil võita isegi siis, kui teie vaenlased on suures ülekaalus. Kohtudes teiste võitluskunstnikega üle kogu maailma, on teil võimalus teada saada, kumb teist on parem.

Suhelge mängijatega, looge liite ja planeerige ühiseid reide sisseehitatud vestluse abil.

Mäng pole ilma süžeeta. Põhilugu on üsna huvitav ja kaasahaarav. Kuid on ka lisaülesandeid, mida saate muinasjutumaailma elanikelt.

Logige mängu iga päev ja saate nädala või kuu jooksul iga päev väärtuslikke auhindu. Mida vähem päevi vahele jätad, seda huvitavamad kingitused ootavad sind.

Te ei väsi MU ORIGIN 3 mängimisest, uut sisu ilmub regulaarselt. Need võivad olla lugude missioonid, relvad või vormirõivad.

Erinevate hooajaliste pühade, spordiürituste ja meistrivõistluste jaoks korraldatakse mängus eksootiliste ehete ja varustuse võistlusi ja joonistusi. Muul ajal ei saa mõnda neist asjadest hankida. Seetõttu kasutage võimalust oma kollektsiooni sellistel päevadel täiendada.

Lisaks põhiülesannetele saate lõbusalt mängida minimänge nagu kolm järjestikku ja muid.

Sellised võidumängud ei jäta teid tühjade kätega. Selle eest on ka auhinnad.

Seal on mängupood, kust saab osta vajalikke esemeid ja ressursse nii mängusisese valuuta kui ka pärisraha eest. Lisaks sellele, et ostud muudavad teie jaoks mängimise veidi lihtsamaks, saate nii tänada arendajaid tehtud töö eest. Kas seda teha või mitte, on teie otsustada. Ka ilma raha investeerimata saavutad sama edu, vaid pead sellele veidi rohkem aega kulutama.

Android-s saate

MU ORIGIN 3 tasuta alla laadida, klõpsates lehel oleval lingil.

Ära jäta kasutamata võimalust saada fantaasiamaailmas legendaarseks sõdalaseks ja saada kuulsaks selle avarustes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more