Järjehoidjad

MU päritolu 2

Alternatiivsed nimed: MU päritolu 2, MU päritolu 2

MU Origin 2 - sensatsiooniline MMORPG kogub kõik telefonide ekraanid

Game MU Origin 2 stuudios Webzen, mis lõi kuulsa arvutimängu mobiiliversiooni. Nüüd saate protsessi nutitelefonist täielikult nautida. Meie puhul mängite kasutades android Bluestacks emulaatorit. Mäng ise on huvitav neile, kes armastavad lahinguid ja massilahinguid. Peate vastvalminud kangelase juhtima, selle pumpama ja juhtima, et ta võitleks teiste mängijatega globaalsel kaardil.

Alustage

Esimesel käivitamisel peate alla laadima täiendavaid mängufaile, suurusega 1600 MB. Järgmisena viib mängupäästja meid lahinguväljale, kus kolm vaprat kangelast võitlevad minotaurustega. Järsku algab taevast meteoordušš, kuid meteoriidid pole lihtsad, nad on taevast langevad deemonid. Meie kangelased ei heida meelt vaimus ja lahingu poolt soojendatud kiirustada lahingusse. Ja nii algab meie teekond MU Origin 2 maailmas mängimiseks.

Alustamiseks valime endale tähemärgi:

  • The Dark Knight on käsikäes võitlemise meister. Vaenlaste hävitamiseks on ühendatud mõõgateravus ja jõhker jõud.
  • Tume nõid on võlur, mis on spetsialiseerunud elementidele. Me kontrollime müstilisi loitsusid, mis võtavad vaenlased üllatusena.
  • Elf - sundige iga lasku maksimaalse kahju tekitamiseks. See tulistab surmavate nooltega, mis panevad isegi deemonid hirmust põgenema.
  • Püha mustkunstnik on maagilise kunsti ja abiliste kutsumise järgija. Kasutab võimsaid loitsusid ja kutsub olendeid teistest maailmadest.

Igal kangelasel on näitaja mängu keerukusest ja omadustest, seega arvestage seda teavet valides.

Mäng algab, teie tegelane ilmub võõrastemajja ja võtab vastu esimese ülesande. Peate linna lähistel vabanema hunnikust ämblikest. Liikumine toimub vasakul asuva juhtkangi abil, paremal on teil lahinguoskuste paigutus ja rünnakunupp. Pange tähele, et mängul on automaatne liikumis- ja lahingurežiim. Nii et ärge muretsege, et peate oma iseloomu pidevalt jälgima, ta saab teiega vaenlastega suurepäraselt hakkama või sõidab marsruudi järgmisse punkti.

Begin, et läbida otsinguliin ja sellega teenite esimesed mündid, saate esimese varustuse ja tõstate algtaseme. Taseme tõstmisel avastad mängu ja oma iseloomu uusi funktsioone. Süžee kaudu edasi õppides saate teada mängu keerukusi, nii et lugege hoolikalt läbi, mida mängu tegelased teile kirjutavad. Samuti laieneb tasemeni tõustes teie rünnaku- ja tervenemisoskuste ulatus. Uurige neid hoolikalt ja kasutage neid lahingus ning ärge unustage nende taset tõsta.

Dungeons

MU Origin 2 mängul on oma koopasse funktsionaalsus, milles peate võitlema koletiste ja ülemustega. Võite võtta neid kas üksi või koos teiste mängijatega rühmas. Seikluse lõpus leiate tasu. Igal koopas on raskusaste sõltuvalt mängija koguvõimsusest. Dungeone on kokku 15, need kõik avanevad, kui tegelane jõuab teatud tasemeni. Päevas antakse kuni 5 katset selliseid kohti külastada. Nii et kulutage neile arukalt, sest sealne tasu on väärt. Kui avastasite uue, keerukama lohe, kuid katsed on juba ära kasutatud, peate ootama järgmist päeva.

taseme tõstmine ja varustus

Kõigi lahingu võidu peamine garantii on teie tase ja jõud. Põhimõtteliselt võimaldab taseme tõstmine täita ülesandeid, mille jaoks saate kogemusi, raha ja mõnikord esemeid. Samuti saate kogemusi saada, hävitades koletisi kaardil erinevates kohtades, ka väärtuslikud auhinnad võivad neist välja kukkuda. Samuti mõjutavad teie tugevust varustus, selle haruldus ja teritamise tase. Harulduse tüübid:

  • magic - roheline
  • harv - sinine
  • ainulaadne - violetne
  • eepiline - oranž
  • legendaarne - punane

Punane käik on kõige tugevam ja lahedam, seda on väga raske leida, kuid kui komplekt kokku panna, siis arvesta, et oled võitmatuks muutunud.

MU Origin 2 arvutisse allalaadimine on lihtne. Alustuseks peame alla laadima ja installima androidi emulaatori Bluestacks ning seejärel selles mängima.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more