Järjehoidjad

MU Online

Alternatiivsed nimed: MU Online

MU Online - multiplayer online rollimäng žanr ulme. Vähesed maailmakuulus Korea firma Webzen, otsustasin proovida sundida konkreetse mängu. Ja nad kindlasti õnnestunud. Pärast MU Online mäng oli mitte ainult kuulus, vaid ka mass mäng. Ka suur pluss, et saab mängida MU Online tasuta.

, Et alustada mängu vaadata läbi video ja pildid MU Online, ja siis on vaja alla laadida mängu MU Online. Ja nüüd saab sukelduda maailma väljamõeldis.

Nüüd täita lühike ülevaade MU Online. Alustame sellest, et sa sattuda maailma MU. Väga nime standard ei ütle teile, et see ei ole lihtne ja tavaline. Tõepoolest see on. See kõik on tore ja vapustav. Enne kui valida kolme vaadet märke:

• Dark Knight

• Dark trikimees

• Elf.

Dark Knight - suur pluss - võimas füüsilist jõudu. Hea võitleb üksi, Nujakka relva maadelda, mis on suur valik, võimas armor ja tugev kaitse.

Dark Wizard - kehtivad elemendid - jää, tulekahju, välk. Able teleport, isegi keset lahingut, ta allub massihävitusrelvad, kasutades magic kosuma, kuid veidi nõrk Nujakka.

Elf - edfiyka. Erinevaid klassi, vaid arengu keerulisi, parim kõrvalises rünnak tegutseb arstina, suurendab nii kaitse ja rünnak liitlased. Hea meeskond ja individuaalselt.

Aga gameplay selles mängus võimaldab luua ühe isiku kuni kaheksa märki. Sel juhul võite proovida iga märk. Ja kõige huvitavam asi mängus ei ole üks sarnane iseloom. Igaühel on erinev. Selle loojad pakuvad suurt valikut rõivad ja varustus.

Play MU Online Sul on kaasas vaid üks peamine eesmärk - võitlus kurja poolel, hävitada kõik koletised oma teed. Aga kui süvendada, siis loomulikult te soovivad kiiresti liikuda järgmisele kõrgeimal tasemel, et tõsta nende omadused ja oskused, luua võimas tegelane.

MU Online mäng võimaldab teil luua võistkonda kahes versioonis:

• Ajutine - Party

• Alaliste - gild.

Siin pluss on see, et võite helistada oma sõpradele ja luua sõbralik kollektiiv.

Kui valite iseloomu saad teatud liiki iga linna. Ja et teil on rinnus eesmärk tõsta oma raha.

Kogu mängu, võite leida palju huvitavaid ja põnevaid fakte.

Ka mängu Mu Online Free annab teile võimaluse ellu jääda mängu, see tähendab, et sa ei pea kasutama raha. Aga ikkagi sa ei rikkaks lihtsalt.

Mäng on tehtud hea graafika, saate hõlpsalt eristada olukorda linnas. Ideaalne jälgida märke, midagi haagised. Heli mälu ja ei häiriks mängu.

Üldiselt, võite alustada mängu fantastiline tähemärki nende võluv maailm. Mängid hea!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more