Järjehoidjad

Minu väike poni: Maretime Bay seiklus

Alternatiivsed nimed:

My Little Pony: A Maretime Bay Adventure on seiklustest tulvil mäng, milles osalete maagiliste ponide seltsis. Saate mängida arvutis või sülearvutis. Graafika on ilus, koomiksistiilis särav. Tegelastele annavad hääle tõelised näitlejad ja muusika on lõbus. Optimeerimine on hea, saate mängida isegi madala jõudlusega seadmetega.

Mängu ajal viiakse teid haldjatemaale nimega Equestria. See koht on ilmselt tuttav kõigile My Little Pony mängusarja fännidele.

Aidake väikesel ponil nimega Sunny taaselustada unustatud puhkus Mairtime Bay linnas. Et kõik õnnestuks, vajab Sunny teie abi, kuid esmalt peab ta läbima koolituse. Liides on lihtne ja selge ning arendajate koostatud näpunäited aitavad teil kiiresti mängu juhtida.

Pärast seda on teil ja Sunnyl palju asju teha:

  • Reisige ümber Maretime Bay ja otsige maagilisi esemeid
  • Tutvuge kõigi selle koha elanikega ja täitke nende ülesanded
  • Tegele ekstreemspordiga, sõida rulluiskudega ja lenda pegasiga läbi taeva
  • Arendage oma ponioskusi ja omandage uut tüüpi maagia
  • Muutke peategelase välimust ja laiendage tema garderoobi

Siin on mõned ülesanded, mida peate arvutis mängus My Little Pony: A Maretime Bay Adventure täitma.

Mäng on lõbus ja positiivne. Ponid, keda kohtad, on väga toredad ja seltskondlikud. Puhkus, mida Sunny taaselustada kavatseb, rõõmustab kõiki aleviku elanikke, kuid selle korraldamine ei saa olema lihtne. Peate näitama kõiki oma võimeid, õppima uut tüüpi maagiat ja õppima selle valdkonna kohta palju. Muuhulgas tuleb lahendada mõistatus ja välja selgitada, kes elanikest on pahatahtlik, kes piduliku festivali segamiseks lõkse seab ja asju rikub.

Play My Little Pony: A Maretime Bay Adventure meeldib kõigile My Little Pony mänguuniversumi fännidele, kuid ka algajad peaksid seda proovima.

Arendajad tegid kõik endast oleneva, et teil igav ei hakkaks. Filmis My Little Pony: A Maretime Bay Adventure toimub alati midagi huvitavat. Pole vaja tegeleda ühte tüüpi tegevusega, meelelahutust on palju ja kõik need aitavad teil mängus peamise eesmärgi kiiresti saavutada.

Läbikäigu ajal on teil võimalus täiendada oma riiete garderoobi, aga ka peategelase ehteid. Loo oma stiil, kombineerides erinevaid riideesemeid. Sunny sõpradele meeldib kindlasti tema uuendatud välimus.

My Little Pony: A Maretime Bay Adventure'is lõbutsemiseks pole vaja Internetti, vaid installige mäng.

My Little Pony: A Maretime Bay Adventure tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks see ei tööta. Mängu saate allahindlusega osta, külastades Steami portaali või järgides sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et koos väikeste ponidega seiklustesse minna!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more