Järjehoidjad

Minu aeg Portias

Alternatiivsed nimed:

Minu aeg Portias on mäng, mida on raske ühelegi žanrile omistada, selles on palju erinevaid ülesandeid. Mängu graafika on multika stiilis üsna kvaliteetne. Muusika sobib hästi olukorraga. Vahel lõõgastav kerge ja energiline lahingute ajal.

Kui hakkate mängu My Time At Portias mängima, suunatakse teid tegelaste redaktorisse, kus saate valida peategelase nime, soo ja välimuse oma maitse järgi.

Mängu tegevus toimub postapokalüptilises maailmas. Peategelane pärib töökoja oma isalt, kes kuhugi kadus ja kolib elama linnriiki nimega Portia. See on kena koht toredate inimestega.

Siin ootab teid palju huvitavat:

  • Avastage piirkonda
  • Miinivarud
  • Võitlus kurjade olenditega linna ümber
  • Laiendage oma omandit
  • Uute masinate loomine
  • Sisusta oma kodu

ja palju muud.

Esimene samm on oma töökoda kohe üle vaadata ja koostada selle taastamise plaan. See ei saa olema lihtne, sest sa pead igal pool sammu pidama. Vaja on taastada maja ja töökoja sisseseade, ammutada ressursse vahel isegi kaklusega. Hoolitsege piisava koguse küttepuude olemasolu eest, millel töötab enamik seadmeid. Uuendage varustust ja relvi.

Mänguaeg jookseb väga kiiresti, kõik selleks päevaks planeeritud asjad tuleb lõpetada hiljemalt kell kolm öösel. Vastasel juhul jääb tegelane magama ja ärkab järgmisel hommikul oma voodis. Kui sa katastroofiliselt ei suuda täita isegi minimaalseid ülesandeid, saad mängupäeva pikkust pikendada, muutes seadetes mängukiirust.

Pärast generaatorite ehitamist muutub mängimine veidi lihtsamaks, kuna osa tootmisest on võimalik automatiseerida.

Püüdke säilitada häid suhteid kõigi linna elanikega. Kuidas tegelane teid kohtleb, saate teada spetsiaalsel skaalal. Lisaks on kasulik olla kõigi lemmik. Sõbrad saavad teile oma kauplustes allahindlust teha.

Lisaks põhilugude missioonidele on mängus ka muud tüüpi ülesandeid.

Mängus on nelja tüüpi ülesandeid:

  1. Geograafia laienemise krundid avavad rohkem alasid, mida uurida.
  2. Aleviku korrastamise lugu eeldab linna lisamugavuste loomist, nagu valgustus ja transpordipeatused.
  3. Väiksemad ülesanded külaelanikelt on tavaliselt lihtsad ülesanded õue pinkide ehitamiseks või põldudele veega varustamiseks.
  4. gildi ülesandeid ilmuvad iga päev teadetetahvlile. Kui teete need kõik ilma vahele jätmata, ootab teid kuu lõpus kena tasu.

Lisaks korraldab mäng regulaarselt erinevaid auhindadega võistlusi. Lisaks materiaalsele tasule parandab selliste võistluste võitmine linnaelanike suhtumist sinusse.

Mängus on ka romantikat. Saate valida abikaasa, luua pere ja isegi lapsi saada.

My Time At Portia tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima kohe, mängust leiad meeldiva atmosfääri, kus isegi koletised ei näe üldse hirmutavad välja ja palju huvitavaid tegevusi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more